Zana - „dzika kobieta”

- czyli Ałmas, Śnieżny Człowiek, Bigfoot, Yeti, Sasquatch i jak tylko się go nazywa...
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Zana - „dzika kobieta”

Post autor: Ciekawski Jasiu »

To dorzucę trzy grosze do sprawy. Jakiś czas temu, zainteresowałem się Ewenkami i syberią. Wyszukiwałem w intercie co się tylko dało o syberi, Ewenkach i takie tam. Chiałem to odnaleźć i zapodać linka ale dokładnie nie mogę sobie przypomnieć z jakim tematem ta informacja była związana a mianowicie. Jakiś rok do trzech lat temu rosyjscy badacze lądowali w syberyjskiej tajdze (helikopterem). Podchodząc do lądowania zobaczyli stado (około 30 osobników) "Yetii" uciekające w gąszcze.... Niestety nie mieli na to żadnego materiału dowodowego a jedynie relacjonowali wydarzenie. Nie znałem wcześniej relacji o Zonie i dlatego relacja wydała mi się mało wiarygodna, dzisiaj już inaczej odebrałbym taką wiadomość.Wtedy myślałem, że to zwykłe wywoływanie sensacji. Po przeczytaniu relacji o Zonie myślę, że musi być sporo prawdy w tych wszystkich relacjach bo tak sobie myślę, że Zona nie mogła się wziąć z kosmosu, tylko musiała ją urodzić istota taka jak ona.....?
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELIKTOWE HOMINIDY”