Trójkątny pojazd sfotografowany nad lotniskiem w Teksasie (10.03.14)

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Trójkątny pojazd sfotografowany nad lotniskiem w Teksasie (10.03.14)

Post autor: Newsman »

Trójkątne UFO sfotografowane nad lotniskiem w Teksasie Jak informuje Independent.co.uk, 10 marca Steve Douglass i Dean Muskett sfotografowali dziwny trójkątny obiekt ciągnący za sobą smugę kondensacyjną w pobliżu Międzynarodowego Lotniska Amarillo w Teksasie. Douglass twierdzi, że udało mu się również nagrać fragment rozmowy z pilotem tego obiektu, co wskazuje, że nie jest to dron. Bill Sweetman z Aviation Week twierdzi, że nie wie, co to za obiekt, choć wypowiedział się pozytywnie o prawdziwości zdjęcia i okolicznościach jego wykonania. Dodaje, że sylwetka obiektu nie przypomina znanych mu prototypów samolotów. [ external image ] Fot. za: theblackvault.com
Rav23
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czw mar 13, 2014 9:09 pm

Re: Trójkątny pojazd sfotografowany nad lotniskiem w Teksasie (10.03.14)

Post autor: Rav23 »

Ja myślę, że to na pewno jakiś nowy statek powietrzny USA. Być może następca B2, ówczesne konstrukcje wskazują na to, że maszyny są coraz częściej robione w stylu deltoidalnym jak na powyższym zdjęciu.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Trójkątny pojazd sfotografowany nad lotniskiem w Teksasie (10.03.14)

Post autor: Arek 1973 »

Wygląda na jakiś zwykły ziemski  samolot, tyle że  bardziej  trójkątny, może to jednak  coś  z  rodziny X47B?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Rav23
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czw mar 13, 2014 9:09 pm

Re: Trójkątny pojazd sfotografowany nad lotniskiem w Teksasie (10.03.14)

Post autor: Rav23 »

Arek, też tak na początku myślałem, jednak wzmianka, że owy obiekt ktoś fizycznie pilotował eliminuje tą opcję. Zdjęcie było robione mniej więcej centralnie spod samolotu. Do złudzenia przypomina Lockheed F-117 Nighthawk, lub coś w podobnej architekturze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”