Tajemniczy samolot

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
e-Abutabak
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 28, 2014 8:26 am

Tajemniczy samolot

Post autor: e-Abutabak »

Witam Forumowiczów Dzisiaj, piątek 28 Marca 2014 roku około godziny 2,15  nad ranem, przeleciał nad Gorzowem Wlkp duży obiekt latający. Odgłos silników było słychać bardzo głośno i trwał  około 10 minut.  Może to ktoś potwierdzić?.
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Tajemniczy samolot

Post autor: przemek79 »

A jak wyglądał ?
Awatar użytkownika
boi
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr mar 19, 2014 6:41 pm

Re: Tajemniczy samolot

Post autor: boi »

http://pl.wikipedia.org/wiki/CASA_C-295 słychać to właśnie tak długo i donośnie nawet z 5 kilometrów, a nie widać w nocy jak leci bez świateł. Sam to widziałem to znaczy słyszałem. Myślałem, ze się zaczęło i kosmici przyjmują szturm na ziemię. :)
e-Abutabak
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 28, 2014 8:26 am

Re: Tajemniczy samolot

Post autor: e-Abutabak »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="przemek79" data-cid="113580" data-time="1396179221">A jak wyglądał ?</blockquote>Niestety, było duże zachmurzenie. Słychać było tylko huk silników. Podejrzewam, że mógłby to być jakiś samolot NATOwski.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Tajemniczy samolot

Post autor: ADAX »

@boi Trudno powiedzieć czy to CASA, można tak przypuszczać, bo te wcale aż takiego huku nie robią (choć zależy dużo od czynników atfosmerycznych), wiem, bo akurat mieszkam w takim miejscu, gdzie wojskowe samoloty lataja i to na bardzo niskich pułapach . Ostatnio nawet jedna leciała, dość cicho, dopiero było ją słychać jak znalazła się nad głowami. Ale co do tego, że był to samolot to tak, na pewno i to duży.
Awatar użytkownika
boi
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr mar 19, 2014 6:41 pm

Re: Tajemniczy samolot

Post autor: boi »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="boi" data-cid="113581" data-time="1396179491">http://pl.wikipedia.org/wiki/CASA_C-295 słychać to właśnie tak długo i donośnie nawet z 5 kilometrów, a nie widać w nocy jak leci bez świateł. Sam to widziałem to znaczy słyszałem. Myślałem, ze się zaczęło i kosmici przyjmują szturm na ziemię. :)</blockquote>Zabrakło jednego słowa "choćby" Gdybym je napisał po słowie słychać, nie dał bym pretekstu do dyskusji czy była to Casa czy inny. A, że jesteśmy w NATO to każdy nasz samolot jest NATOwski :)A ja NATO jak na LATO.  Latający Anomalny Tajemniczy Obiekt  :D 
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Tajemniczy samolot

Post autor: _Maciej_ »

Mogł to być również Hercules. Jednym słowem pytanie na forum lotnicze bardziej niż na paranormalne :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”