Tajemniczy incydent w pobliżu lotniska w Perth

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Tajemniczy incydent w pobliżu lotniska w Perth

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] Australijskie Biuro ds. Bezpieczeństwa Transportu upubliczniło raport, zgodnie z którym 29 marca br. w pobliżu lotniska w Perth szary niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie walca, posiadający „migające niczym stroboskop światło”, nieomal zderzył się z samolotem pasażerskim. Do incydentu doszło nad terenami o przeznaczeniu wojskowym, ale armia stanowczo zaprzecza, by NOL należał do niej. WIĘCEJ
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Tajemniczy incydent w pobliżu lotniska w Perth

Post autor: charlie2tango »

Kilka miesięcy temu zdarzyło mi się widzieć "dziwne"  światło pomiędzy samolotami nad Heathrow. Trochę żałuję że nie zanotowałem dokładnej daty (marzec) i godziny ( pomiędzy 4:40 a 5:00). Światło nazywam dziwnym dlatego że wykonało bardzo szybki, niezwykle płynny ruch w chmurze, na tyle szybki, że dało się widzieć taką "rozmazaną" smugę światła. Co do samego ruchu - tor był półeliptyczny - z dołu do góry, i do tego co najmniej kilkunastokrotnie szybszy od prędkości lądujących i startujących samolotów. W zasadzie mogło by to być światło pozycyjne samolotu, tylko że ten ruch wydał mi się zbyt raptowny, do tego stopnia, że w pierwszym odruchu chciałem zadzwonić na policję, ponadto samolot musiałby być w pozycji prostopadłej do osi pasa startowego. Nie wydaje mi się żeby ktoś świecił jakimś laserem dyskotekowym w tamtej okolicy, choć może się mylę. Coś podobnego zdarzyło mi się widzieć również w miasteczku Livingston w Szkocji - nad nim przelatują samoloty lądujące w Edynburgu. Ten obiekt był z kolei kulą, która z zawisu przeszła do lotu z przyspieszeniem jak  w "Star Trek". Takich, i podobnych obserwacji na pewno jest więcej, zapewne też ich co najmniej drobny odsetek nie daje się wyjaśnić błędem obserwatora. I tu powstaje pytanie - dlaczego? Może impulsy radarowe, radiowe "przyciągają" takie obiekty zjawiska? Czy ewentualna obca inteligencja mogłaby się interesować naszą techniką lotniczą?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”