Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: Przemekkk666 »

<div>[ external image ]</div><div>W związku z planowaną wizytą Baracka Obamy 3 czerwca w Polsce, a konkretnie w Warszawie, chciałbym zaapelować do wszystkich Warszawiaków o podjęcie obserwacji nieba z naciskiem na obserwacje nocne z uwagi na duże prawdopodobieństwo pojawienia się w przestrzeni nad stolicą pojazdów latających o wysokiej  (nawet bardzo) tajności. </div><div> </div><div>W przeddzień ostatniej wizyty prezydenta USA w naszym kraju, a więc w roku 2011 obserwowałem o godzinie 23:45 przelot bezgłośnego, trójkątnego pojazdu nad moim osiedlem, ulokowanym na Białołęce. Pojazd był smoliście czarny z dwoma jaśniejszymi elementami pod spodem i przemieszczał się od strony centrum, a więc z południa na północny zachód. Gdybym wówczas nie spojrzał przypadkiem w niebo z pewnością nie zauważyłbym go. </div><div>Dodam, iż kształtem przypominał trójkąt równoramienny, zbliżony do tego z obrazka.</div><div>

Sprawa może nie jest najwyższej wagi, jednak to wyjątkowa okazja do sfilmowania takiego tajnego drona, bądź pojazdu załogowego, który nigdy nie był i jeszcze być może długo nie będzie prezentowany publicznie.</div><div> </div><div> </div><div>[ external image ]</div>
Ostatnio zmieniony czw maja 29, 2014 5:49 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: azor »

Najlepiej gdyby w kilku punktach miasta zainteresowane osoby monitorowały swój rejon z punktem przecięcia x  w danym miejscu.
Klayton
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 9:47 pm

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: Klayton »

Udało się coś wyłapać ? 
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: Przemekkk666 »

Sprawdzałem póki co jedną kamerę z dwóch i nic nie ma, zobaczymy co na drugiej choć nie napalam się :)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: azor »

Jak na razie nie ma żadnych obserwacji trójkątów oprócz tej o której wspominał Arek, nie słyszałem  aby  w Rosji Kosmopoisk informował o tego typu zdarzeniach, co mnie osobiście zastanawia, bo skoro to tajne obiekty sytuacja na wschodzie jest zaogniona, to gdzież one są ? Latają nad autostradą i straszą kierowców ? Co do akcji jedna, czy dwie osoby nic nie zrobią, trzeba więcej osób więcej kamer monitorujących, wówczas przy odrobinie szczęścia kto wie ? Ale jakoś ''trójkąty'' nie dają się sfotografować chyba to każdy zauważył.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: Arek 1973 »

Powinno się udać sfotografować jakieś  drony, mówili w tv, że czuwają nad bezpieczeństwem Obamy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="114599" data-time="1401990320">Powinno się udać sfotografować jakieś  drony, mówili w tv, że czuwają nad bezpieczeństwem Obamy</blockquote> No tak, ale to już nie w Polsce bo Barak odleciał :)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: Arek 1973 »

No ale był, jego "secet service" też był, tak jak zawsze czuwają....... To że brakuje takich potwierdzeń w rodzaju nagrań filmowych tylko potwierdza że za tymi sprawami  nie stoi ochrona prezydenta i trójkąty nie są raczej  wynalazkiem tych służb
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: Przemekkk666 »

Niekoniecznie, tak się złożyło w tym roku, że niebo było mocno zachmurzone, a warstwa chmur znajdowała się nisko nad ziemią, w związku z czym takie obiekty mogły latać ale ponad nimi. Ja akurat nastawiałem się na obiekty pochodzenia ziemskiego, z jakim wydaje mi się, że miałem przy wcześniejszej wizycie obamy u nas do czynienia, no chyba, że to był tylko zbieg okoliczności i nie był to pojazd sterowany za pomocą człowieka :)
Ostatnio zmieniony wt cze 10, 2014 5:51 am przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Sfotografujmy trójkąt/bumerang. Apel do mieszkańców Warszawy

Post autor: azor »

Nie sądzę, ale pożyjemy zobaczymy ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”