Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Magia i kulty magiczne
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="obcy42" data-cid="115622" data-time="1405887904">To nie była zwykła wróżba.Niekiedy się podłączają, ale niekiedy jest dokładnie odwrotnie i właśnie tak było w Twoim przypadku.</blockquote>  Moje pytanie było odnośnie tego wpisu, tu pisałeś że stało się odwrotnie, nie tłumacz mi odwrotności  dostrzeżonej jaką zauważyłam i rozważyłam.  Tak mogę tak przyjąć, ze ostrzegano mnie przez Cygankę..
Ostatnio zmieniony ndz lip 20, 2014 8:45 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115627" data-time="1405889000">  Moje pytanie było odnośnie tego wpisu, tu pisałeś że stało się odwrotnie, nie tłumacz mi odwrotności  dostrzeżonej jaką zauważyłam i rozważyłam.  Tak mogę tak przyjąć, ze ostrzegano mnie przez Cygankę..</blockquote>Nieraz irytuje mnie tłumaczenie prostych rzeczy, bo mógłbym napisać o wiele trudniejszych sprawach, jednak tego typu tłumaczenia skutecznie mnie do tego zniechęcają.Albo będziesz nadążać za tym co piszę, albo będę stosować przerwy w pisaniu, będą one tym dłuższe, czym bardziej nie bedziesz mogła się skupić....
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Właśnie zwróciłam ja uwagę na trudniejszą sprawę, to połączenie z programem i nie podjąłeś tego tematu, albo go nie zrozumiałeś :). Dla mnie ta Romka nie była cudotwórczynią, jak to współczesne wróżki chciałby, aby je postrzegać, docieram do sedna ich odczytów, przynajmniej próbuje je wytłumaczyć.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115629" data-time="1405889732">Właśnie zwróciłam ja uwagę na trudniejszą sprawę, to połączenie z programem i nie podjąłeś tego tematu, albo go nie zrozumiałeś :). Dla mnie ta Romka nie była cudotwórczynią, jak to współczesne wróżki chciałby, aby je postrzegać, docieram do sedna ich odczytów, przynajmniej próbuje je wytłumaczyć.</blockquote>Właśnie zwróciłam ja uwagę na trudniejszą sprawę, to połączenie z programem i nie podjąłeś tego tematu, albo go nie zrozumiałeś :). Prawdopodobnie nie rozumie .
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Mario, no to ja spróbuje pociągnąć ten temat dalej :). Obcy42 napisał "Cyganka nie podłączyła się, tylko to do niej się podłączono." - Ja tam nie wiem kim była ta Romka, ale znała prawdę o przyszłości i tak jakby również wymagała ode mnie ostrożności, bo można było w moim wypadku ją zmienić, tak to odczuwam, nie tylko dzięki temu spotkaniu. Obcy może mieć rację z tym podłączeniem się do niej, gdyż jest bardzo dużo ludzi, którzy podłączają się sami i to oni w dużej mierze psują nam rzeczywistość, ściągając tu i wprowadzając fałszywe informacje poprzez niepoznanie i niezrozumienie tego Systemu. To, że do niej się podłączono można wydumać choćby przez to, że wskazała na osoby korzystające z wirusowego włamywania się w system, prowadzone złymi emocjami, zbyt dużym ich nawarstwieniem jako te złe i te jakich mam się wystrzegać, więc chyba sama nie należała do ich grupy.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: Katarzyna_1 »

Dobry wieczór,właśnie wróciłam :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="obcy42" data-cid="115628" data-time="1405889423">Nieraz irytuje mnie tłumaczenie prostych rzeczy, bo mógłbym napisać o wiele trudniejszych sprawach, jednak tego typu tłumaczenia skutecznie mnie do tego zniechęcają.Albo będziesz nadążać za tym co piszę, albo będę stosować przerwy w pisaniu, będą one tym dłuższe, czym bardziej nie bedziesz mogła się skupić....</blockquote>Dziecinne podejście do sprawy......
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Nazwałam to "połączenie z programem" . Obrazowo wiem o co w tym chodzi na własnym przykładzie, nie wiem dokładnie jak to się dzieje, że podczas skupienia się na rozmowie z kimś, nawet pisemnej, otwiera się  mi widzenie wewnętrzne, migawki bardzo podobne do skojarzeń, ale w odczuciu wyraźnie inne od wyobrażeń naprowadzanych naszymi myślami, pojawia się ono całkowicie samo i nagle do naszego umysłu. Mam to dosyć często, porównuje również do niektórych snów, o których już po przebudzeniu wiem, że miały znaczenia, były prawdziwe i inne od reszty snów.Na innym forum pewna dziewczyna zrozpaczona prosiła o pomoc w odnalezieniu zaginionego kolegi, wyjechał na weekend nad zalew w górach i nie wrócił, nikt nic nie wiedział więcej. Najpierw uparcie pojawiła mi się nazwa miejscowości- postanowiłam przekazywać, bez żadnych zapewnień, ze na pewno widzę to co trzeba, ma związek akurat z tą sprawą czy nie i konsekwencji, absolutnie nie rzucałam się i nie podawałam za jasnowidzkę ani wróżkę, znacie mnie i to nie jest w moim typie zachowania - dziewczyna na razie nic nie skojarzyła..potem pojawił mi się pies owczarek i łódki, kajaki, a na końcu czerwony samochód, grupę młodych chłopców, jakby kogoś wciągano, widziałam pijanych po imprezie i trudno było mi rozpoznać, czy nie było tam szarpaniny pomiędzy nimi, ani dokładniejszych szczegółów. Dziewczyna pojawiała się co parę dni i na każdy post dopiero podawała pewne wiadomości jakie jej udawało się ustalić, pierwszy trop jaki miała, to wyszedł rano na szlak w góry..Potem okazał się on zupełnie nietrafiony.Dopiero po kilku dniach napisała - ciało chłopaka wyciągnięto z zalewu.. potwierdziła wiadomość o psie, jego rasie i zachowaniu, o kajaku i najważniejsze dowiedziała się, ze właściciel domku w jakim znalazł się chłopak na imprezie był z podanej przeze mnie miejscowości. Ja teraz nie pamiętam jej nazwy, w ogóle musieliśmy najpierw sprawdzać, czy taka istnieje.. Połączenie z programem - dobre czy złe określenie? Ja wiem że coś takiego istnieje, udowodniłam też Katarzynie_1 opisując pewien sen, co do którego zachodzi w głowę i wymyśla niesłuszne teorie, a ja napisałam tylko co śniłam i nikt mi żadnych tajnych i po cichu wiadomości nie przekazywał na jej temat. Jestem prostym człowiekiem i nie należę do żadnych głupich, podstępnych, sekciarskich, ani innych żadnych zgrupowań..Staram się tylko wychwytywać fakty dotyczące naszej rzeczywistości, zwracając baczna uwagę na dostarczane wiadomości z poza niej :)
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Obcy może mieć rację z tym podłączeniem się do niej, gdyż jest bardzo dużo ludzi, którzy podłączają się sami i to oni w dużej mierze psują nam rzeczywistość, ściągając tu i wprowadzając fałszywe informacje poprzez niepoznanie i niezrozumienie tego Systemu. To, że do niej się podłączono można wydumać choćby przez to, że wskazała na osoby korzystające z wirusowego włamywania się w system, prowadzone złymi emocjami, zbyt dużym ich nawarstwieniem jako te złe i te jakich mam się wystrzegać, więc chyba sama nie należała do ich grupy.</blockquote>Nieraz takie osoby nie pamiętają, co przed chwilą robiły, wpadają w trans, albo nie rozumieją przekazywanych przez siebie rzeczy.Może to zrozumieć jedynie osoba, do której było to adresowane.Słowa cyganki wywarły na Ciebie tak daleki wpływ, że aż pamiętasz je tyle lat do teraz.Ta cyganka o tym co Ci mówiła, nie pamiętała już je na następny dzień.Dla niej to było mało istotne, dla Ciebie jest to bardzo istotna informacja.  <blockquote class="ipsBlockquote">Nazwałam to "połączenie z programem" . Obrazowo wiem o co w tym chodzi na własnym przykładzie, nie wiem dokładnie jak to się dzieje, że podczas skupienia się na rozmowie z kimś, nawet pisemnej, otwiera się  mi widzenie wewnętrzne, migawki bardzo podobne do skojarzeń, ale w odczuciu wyraźnie inne od wyobrażeń naprowadzanych naszymi myślami, pojawia się ono całkowicie samo i nagle do naszego umysłu.</blockquote> Osoby wrażliwe, otwarte na informacje z ,,drugiej strony'', bardzo często odbierają energię danej osoby i wszystko to, co jest z nią związane na odległość.  <blockquote class="ipsBlockquote">Mam to dosyć często, porównuje również do niektórych snów, o których już po przebudzeniu wiem, że miały znaczenia, były prawdziwe i inne od reszty snów.</blockquote> W trakcie snu, wyłączony jest nasz naturalny ogranicznik, którym jest nasze ciało, dlatego o wiele więcej i łatwiej odbieramy.  <blockquote class="ipsBlockquote">Na innym forum pewna dziewczyna zrozpaczona prosiła o pomoc w odnalezieniu zaginionego kolegi, wyjechał na weekend nad zalew w górach i nie wrócił, nikt nic nie wiedział więcej. Najpierw uparcie pojawiła mi się nazwa miejscowości- postanowiłam przekazywać, bez żadnych zapewnień, ze na pewno widzę to co trzeba, ma związek akurat z tą sprawą czy nie i konsekwencji, absolutnie nie rzucałam się i nie podawałam za jasnowidzkę ani wróżkę, znacie mnie i to nie jest w moim typie zachowania - dziewczyna na razie nic nie skojarzyła..potem pojawił mi się pies owczarek i łódki, kajaki, a na końcu czerwony samochód, grupę młodych chłopców, jakby kogoś wciągano, widziałam pijanych po imprezie i trudno było mi rozpoznać, czy nie było tam szarpaniny pomiędzy nimi, ani dokładniejszych szczegółów. Dziewczyna pojawiała się co parę dni i na każdy post dopiero podawała pewne wiadomości jakie jej udawało się ustalić, pierwszy trop jaki miała, to wyszedł rano na szlak w góry..Potem okazał się on zupełnie nietrafiony.Dopiero po kilku dniach napisała - ciało chłopaka wyciągnięto z zalewu.. potwierdziła wiadomość o psie, jego rasie i zachowaniu, o kajaku i najważniejsze dowiedziała się, ze właściciel domku w jakim znalazł się chłopak na imprezie był z podanej przeze mnie miejscowości. Ja teraz nie pamiętam jej nazwy, w ogóle musieliśmy najpierw sprawdzać, czy taka istnieje..</blockquote> Jak to jest, gdy się tego typu rzeczy odbiera i dodatkowo jeszcze można przez to komuś pomóc ? :)Osoby tak odbierające mają zdolności medium i z tym darem, bo tylko tak o nim należy pisać i mówić, jest to związane.Dar medium można rozwinąć i można być w tym bardzo skutecznym, trzeba jednak pamiętac o jednej zasadzie, o której wiele osób, które posiadają ten dar zapomina :,, darmo otrzymałeś, darmo dawaj'', bo....Wtedy przestaniesz się mylić ;)  <blockquote class="ipsBlockquote">Połączenie z programem - dobre czy złe określenie?</blockquote> Może być - to połączenie z energią, która jest wszędzie i jest wszystkim we wszystkim.
Ostatnio zmieniony czw lip 24, 2014 7:51 pm przez obcy42, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”