Alan Bielek

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Alan Bielek

Post autor: aro45 »

Witam, miałem nie tworzyć nowych wątków, ale dlaczego nie,po to jest forum , najwyżej nikt nie odpisze. Może ten temat był tutaj poruszany, nie jestem w stanie wszystkiego przeglądnąć a temat bardzo intrygujący. To totalne sf, jednak nie sądzę aby facet się ośmieszał lub miał nie równo pod sufitem. Głosi takie teorie że nawet mnie szokują , piszę nawet mnie bo ja jestem przekonany że mamy kontakty z " obcymi" oni nie są tacy obcy mamy te same geny więc nie da obcy. Po detonacji bomby atomowej trochę się przestraszyli. Nie wiem czy nam pomogli w jej stworzeniu, ale od 45 roku często się pokazują. Niemieckie vrile? Może a co znaczy słowo vril, to okultystyczna grupa, która pomogła hitlerowi dojść do władzy., Tesla był geniuszem praktykiem a nie teoretykiem Eistajnem. Był projekt pchilladelfia i to nie podlega dyskusji. Był projekt ingerencji w nasze mózgi tzn Amerykanów. Putin oficjalnie powiedział że pracują nad bronią , która zrobi z nas zombi, kłamał? Dodam że podobno wnuczka Rosewelta podobno miała propozycje deportacji na Marsa. Jeśli temat Alana był poruszany, proszę dać namiar.
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Alan Bielek

Post autor: AnusMundi »

Pytanie: o co Ci właściwie chodzi, Użytkowniku?Piszesz chaotycznie, bezsensownie, z żenującymi błędami ortograficznymi. Najlepiej popraw post i daj znać o co dokładnie chodzi, bo na razie tego nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Froncek
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: sob paź 05, 2013 7:08 pm

Re: Alan Bielek

Post autor: Froncek »

Ja też nic nie rozumiem. Co zdanie to o czym innym, nie wiadomo o co chodzi.
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Alan Bielek

Post autor: aro45 »

Przepraszam.nie jest takie proste pisanie za smartfona, wstawia wyrazy po swojemu, owszem można przeczytać czy dobrze się napisało i edukować,, ale wczoraj byłem już trochę nie teges. Nie mam ikonki edytuj. Skupmy się na Alanie resztę moich wypociny zostawmy. Jak będę umiał to post zedytuje. Pozdrawiam
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Alan Bielek

Post autor: aro45 »

Propozycję teleportacji nie deportacji ,za muzgi też przepraszam, nie mam aż takiej dyslekcje ja ha.
Ostatnio zmieniony pn sie 11, 2014 8:53 am przez aro45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Alan Bielek

Post autor: Andrzej 58 »

Aro ma kłopoty z łącznością.Temat Alan Bielek..To wkleję linka do wywiadu z Alem , jako wprowadzenie.https://www.youtube.com/watch?v=V4IRbrYTQKM
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Alan Bielek

Post autor: aro45 »

Dziękuję za wstawienie linku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”