Witam

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
rk901
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 13, 2014 9:12 am

Witam

Post autor: rk901 »

Witam pomoze ktos w sprawie nawiedzonego domu w Myszkowie bede wdzieczny za jakis reportaz bo podobno jest jakis ale go nie moge znalezc z góry dziekuje
aro45
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 03, 2014 9:00 am
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: aro45 »

Witam, nigdy nie miałem słuszności z takimi przypadkami i nie jestem za specjalnie kompetentny aby się wypowiadać, ale ludzie egzorcysci. Jeśli oni nie pomogą to trzeba zagłębić się w temat i odszukać jakieś medium. Co do jasnowidzóów jakoś w to nie wierzę. Czasem coś im się uda, ale dla mnie to sciema. Nasz Jackowski?. mylił się wiele razy a gazety ciągle powołują się na jego wizje. Medium to oczywiście zupełnie inne osoby, czy oszukują? tego nie wiem. Zapewne są i hopsztaplerzy.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Newsman »

Ja mogę zaręcyć, że to miejska legenda. Zajmowałem się kiedyś tą sprawą. W zasadzie to, co funkcjonuje w Internecie powstało na podstawie posklejanych z różnych źródeł relacji (tak samo jak Nautilus napisał bajeczkę o nawiedzonym szpitalu w Oleśnie). Okoliczni mieszkańcy nie tylko zaprzeczają temu, że tam straszy, ale również dementują historie na temat historii jaka miała się tam rozegrać. Prawdą jest, że ktoś tam kiedyś przynosił krzyże i stąd wzięła się ponura legenda tego domu, który samym faktem, że stoi pusty pośrodku osiedla, wywołuje wrażenie "bycia dziwnym".
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Arek 1973 »

Witaj RK901Z tego  co  wiem to tak jak wyżej, nie warto  się tym co  przejmować, to tylko miejska legenda. pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”