Światła w Oceanie Spokojnym

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Światła w Oceanie Spokojnym

Post autor: robertcb »

Wysokość można odczytać na flightradar24, tylko trzeba by znać dokładny czas UTC, numer lotu i w miarę dokładne współrzędne miejsca obserwacji.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Światła w Oceanie Spokojnym

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Arek 1973, dnia 29 Sie 2014 - 23:06, napisał:[ external image ]<blockquote data-author="Arek 1973" data-cid="116416" data-time="1409346395">Mnie też to wygląda conajmniej  na kilometr, ale raczej  więcej, takie samoloty latają  dość wysoko</blockquote>Nie określimy rozmiaru - nie ma żadnego punktu odniesienia: ani nie znamy rzeczywistej wysokości lotu samolotu, ani nie mamy w polu widzenia nic o znanych rozmiarach do porównania.</blockquote>Ależ  AnusMundi, piloci  są  w stanie dobrze oszacować wielkość, oni nieraz przelatują  na tej samej  wysokości  wyspę np: Majorkę albo  inną  i  wiedzą jaka ona ma wymiary  z wysokości 10 000 metrów. Ja nawet nie mogę stanąć  z nimi  do rywalizacji ponieważ nie mam takiego doświadczenia  co  oni,  ale nawet ja  który spędziłem tylko niewiele godzin w życiu  w samolocie mogę z pewnością  powiedzieć że te zjawisko nie rozściągało się na zaledwie  10 na 10 metrów kwadratowych, chyba myślisz podobnie?. Albo  jak  według Twojej oceny było  wielkie to zjawisko?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Światła w Oceanie Spokojnym

Post autor: Przemekkk666 »

Jeśli samolot był na przelotowej, to było to ok.12tys km, więc wydaje mi się, że te światła były rozrzucone na parę ładnych kilometrów.
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Światła w Oceanie Spokojnym

Post autor: AnusMundi »

Oczywiście nie rozciągało się na kilka metrów. Obszar o wymiarach rzędu kilku kilometrów wydaje się bardziej prawdopodobny. To ciągle pasuje do podmorskiego wypływu lawy.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Światła w Oceanie Spokojnym

Post autor: Arek 1973 »

Pilot Duńczyk myśli  tak  samo, na swoim  blogu  nawet żartował  że gdyby z tego powstała jakaś wyspa to może pozwolili by mu   przynajmniej  ja nazwać :)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”