Reptilianin w ochronie prezydenta USA?

faloxx
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 20, 2014 9:51 pm

Reptilianin w ochronie prezydenta USA?

Post autor: faloxx »

Witam  To mój pierwszy post na tym forum, dlatego oficjalnie wszystkich witam. Chociaż sam siebie uważam za stałego bywalca, bowiem już od bardzo dawna śledzę serwis infra.org. Dziś piszę tego posta, bowiem przeglądając różne ciekawe filmiki na youtube natknąłem się na coś wyjątkowo dziwnego. Zobaczcie sami: https://www.youtube.com/watch?v=O8CazXoucrw Ten film jest bardzo zastanawiający. Zakładając, że to co mówi lektor jest prawdą, zastanawia mnie czemu coś takiego zostało wystawione na widok publiczny. A może to po prostu fake, przecież obama nie byłby tak głupi, żeby coś takiego pokazywać światu... __________________________ [color=rgb(178,34,34);]LITOŚCI KURNA!!! SĄ GRANICE[/color][color=rgb(178,34,34);]TEMAT ZAMKNIĘTY[/color]
Ostatnio zmieniony pn wrz 29, 2014 6:35 pm przez faloxx, łącznie zmieniany 1 raz.
AnusMundi
Infrzak
Posty: 91
Rejestracja: czw lip 17, 2014 8:53 am

Re: Reptilianin w ochronie prezydenta USA?

Post autor: AnusMundi »

Kim trzeba być, by zastanawiać się nad takimi rzeczami?Kształt czaszki gościa jest całkowicie normalny, choć nieco mniej typowy. Taki nieco bardziej "kanciasty" kształt sklepienia czaszki zdarza się najczęściej wśród europejczyków, z tym, że trudno to dostrzec jeśli ktoś posiada... włosy. Ktoś z minimalną wiedzą biologiczną nie postawiłby takiego pytania.Paranoja.
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: Reptilianin w ochronie prezydenta USA?

Post autor: s_virus »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="faloxx" data-cid="116947" data-time="1411858483">To mój pierwszy post na tym forum,</blockquote> Przy odrobinie szczęścia - ostatni.
Awatar użytkownika
Szczupak
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:14 am

Re: Reptilianin w ochronie prezydenta USA?

Post autor: Szczupak »

Lektor okreśił jego zachowanie jako dziwne, gosc jest z Secret Service, to że się ciągle rozgląda to nic dziwnego, skoro ma wypatrywac zagrożeń, ukrytych snajperów itd.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Reptilianin w ochronie prezydenta USA?

Post autor: charlie2tango »

Ukrytych snajperów wypatrują inni ukryci snajperzy ;)
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Zablokowany

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”