Cudza relacja z opresji demonicznej

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Zbyszek »

Szkoda, ze ludzie ciagle sie pietraja tego duchowego swiata, Jakby tak 2 miliardy ludzi poswiecilo za jednym zamachem tylko pare godzin  na intensywne testowanie- badanie duchowego-paranormalnego, to bysmy w 3 migi rozwiazali najwieksze tajemnice. Choc pare godzin i byloby wszystko jak  na tacy. A tak? Nie da sie , niemozliwe a nawet zabraniane!!!A czemu?
Ostatnio zmieniony pn wrz 08, 2014 8:12 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

Zbyszku, no właśnie dlaczego :) -  Przez ludzką skłonność do ukrywania swoich wad, ludzka skłonność do wprowadzania fałszywych przekonań mających na celu wybielanie się, strach, a nie raz i trauma, która stawia sobie solidną granicę pomiędzy tym co potrafi dana osobowość znieść lub pojąc, a tym co skutecznie posprząta i odrzuci w niewiedze i niepamięć, no i jeszcze zdolność do obarczania za swoje grzechy wszystkiego i wszystkich tylko nie siebie. I jeszcze, ponieważ myślę nad innym tematem, ze głównym powodem byłaby gdzieś w podświadomościach ukryta prawda o każdym bez otoczek, to tego boją się najbardziej, gdyż co by było gdyby tym demonem, czy diabłem ktoś okazał się być sobie sam, lepiej nie wiedzieć prawda? :)
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Zbyszek »

 Przez ten ubytek pamieci w cyklach , ladujemy ciagle  na bagnach. Cos zawsze zabieramy ze soba, ta mazgana pamiec ideii a wiec jest nadzieja, iz kiedys zbierzemy jej tyle, iz straczy. Jezeli fragmety pamieci rozsiane sa w dymensjach  a my zdobedziemy do nich dostep, to sie wreszcie przedrzemy przez te wodziorosty.  Co trzeba robic by pokonac bagnisko?A upowszechniac, dodawac odwagi, ze na wyciagniecie reki. Czlek wygodny nie lubi jak szczypie a jak szczypie to buziuchne drze.Moze bolec badanie dymensji,  ale nie pietrajcie sie, gdyz nie ma lepszej drogi niz wsadzenie palca w tygiel. Diabolenie nie  na wieki!!!Czas nagli, trzeba sie spieszyc, bo jak buchnie na wszystkich, to nie daj Boze!!!!
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2014 6:18 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: Zbyszek »

Patrzcie jakie cuda na patyku. Ludzie przyzwyczajeni sa do wygody. W zyciu ma byc slodku, slonecznie i pelna geba zadowolenie. Jak sie nie zgadza to w krzyk.Tutaj podaje fragmenty goscia , ktory wykryl podstepna zlosliwosc czakr a ze pesymista to nawywijal. Czakry człowieka znajdującego sie na poziomie trzeciego i czwartego wymiaru służą tylko i wyłącznie do:a) zniewolenia człowiekab) uzyskania pełnej kontroli nad świadomością człowiekac) pozbawienia człowieka samoświadomościd) odciągnięciu człowieka od akceptacji siebie jako istoty nieograniczoneje) zakotwiczeniu człowieka w rzeczywistości materialistycznej w celu odciągnięcia go od samoekspresji i rozwoju na wszystkichpoziomach.f) wzmocnieniu poczucia zależności i bezradnościg) wywoływania emocji lęku, strachu i stresu na zawołanie, za pomocą broni psychotronicznej, mediów i wprowadzania destrukcyjncych programów do pól morfogennych świadomości zbiorowej na poziomie cywilizacyjnym.  To tylko najważniejsze punkty, lista jest koszmarnie długa i nie znajduje się na niej ani jeden punkt służący pozytywnym celom posiadania czakr oprócz jednego – wyższy cel na drodze doświadczania i rozwoju z poziomu duszy. Gdyby nie było powyższych punktów – dusza nie mogłaby ich doświadczyć Fragmenty zaczerpniete zhttp://whitedevas.eu/?p=1147 aaaa i koniecznie wplaccie darowizne na rozwijanie energoterapeltycznego pesymizmu autora:))
Ostatnio zmieniony czw wrz 18, 2014 8:09 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Cudza relacja z opresji demonicznej

Post autor: danut »

Zbyszku, nie chciało mi się tej strony czytać w całości. Ja tam jedno wiem, ze te pola są moje, a tym coby chcieli je modulować, naprawiać to twardo- rączki precz i ode mnie, mojego pola i za miedzę. I to bez żadnej darowizny, trzeba zapracować.  :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”