Kula przy startującym samolocie uchwycona kamerą. Proszę o opinie (mistyfikacja)

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Kula przy startującym samolocie uchwycona kamerą. Proszę o opinie (mistyfikacja)

Post autor: AlienDNA »

https://www.youtube.com/watch?v=8gh76fb_zqs&feature=youtu.beWitam prosze mi powiedzie czym jest obiekt uchwycony w 4 sekundzie filmu zaznaczam ze podczas nagrywania nie byl widoczny bylo mocne swiatlo slonerczne nie bylo w okolicy zadnych balonow: [color=#ff0000;]MODERACJA:[/color][color=#ff0000;]Jest to ewidentny fejk. Próba tak nieudolnego wprowadzenia w błąd swoją historyjką forumowiczów równa się z banem. Można również uznać, że wszystkie inne historie opisane przez tego użytkownika mają taką samą wiarygodność, tj. zerowową i można je traktować jako próbę prowokacji lub spełnienia jakichś niedojrzałych założeń. Takie coś jest z miejsca karane banem. A dla AlienDNA mała rada - jak chcesz kogoś oszukiwać, popracuj nad warsztatem, a przede wszystkim lepiej opracuj programy graficzne.[/color] [color=#ff0000;]Administracja Forum Infra[/color]
Ostatnio zmieniony pn paź 06, 2014 6:52 am przez AlienDNA, łącznie zmieniany 1 raz.
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Kula przy startującym samolocie uchwycona kamerą. Proszę o opinie (mistyfikacja)

Post autor: przemek79 »

Mi to wygląda na FAKE. W jakim programie dokleiłeś te kulke ?
przemek79
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 2:55 pm
Kontakt:

Re: Kula przy startującym samolocie uchwycona kamerą. Proszę o opinie (mistyfikacja)

Post autor: przemek79 »

"kulka" jest wyraźnie na pierwszym planie. Przesuwa się dokładnie w taki sposób jak człowiek pod nią stojący. Pewnie jego pozycja została przypisana do ustalenia pozycji "obiektu".
AlienDNA
Infrzak
Posty: 44
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:14 am
Kontakt:

Re: Kula przy startującym samolocie uchwycona kamerą. Proszę o opinie (mistyfikacja)

Post autor: AlienDNA »

 chcialem profesjonalne opinie a dostalem chamstwo od barowych leszczy pewnie sie spodziewaliscie ze dostaniecie ciasteczka i kawe za nazywanie mnie oszustem i jeszcze powinienem cichutko siedziec Myslalem ze powaznie ktos podejdzie do tematu ale widze ze te forum to kolejna popierdolka pelna frustratow narazie i mozecie mnie permanentnie zbanowac tak jak by mi na jakims zjebanym poglosie na zjebanym filmiku zalezalo idioci wprowadzanie w blad mocne...  Chcialem pomocy bo nagralem cos dziwnego ale ciasteczkami nie czestuje matolow co wyzywaja mnie bezpodstawnie od oszustow bez zbadania profesjonalnie filmu zachowam filmik dla siebie . I co zbadales  ten film jeden z drugim czy nie ...nie tylko pierdzisz bo nawet nie masz wytlumaczenia jeden z drugim ze to fake a siedzcie sobie na tym forum i kazdemu nowemu odradzam jakakolwiek obecnosc i dzielenie sie czymkolwiek !!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony ndz paź 05, 2014 1:28 pm przez AlienDNA, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”