,,Duchna Droga" Puszcza Kampinowska

Duchy, Zjawy, Klątwy
Slavic Ghost Hunters
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: ndz wrz 07, 2014 9:50 am
Kontakt:

,,Duchna Droga" Puszcza Kampinowska

Post autor: Slavic Ghost Hunters »

<div>Witam,</div><div> </div><div>Chcielibyśmy się podzielić naszym kolejnym filmem z badań. Tym razem udaliśmy się do Puszczy Kampinowskiej aby sprawdzić pogłoski na temat ,,Duchnej Drogi". </div><div> </div><div>Pozdrawiamy,</div><div>Zespół SGHT</div><div> </div><div>https://www.youtube.com/watch?v=1VcdrGEhSDE</div><div> </div>
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: ,,Duchna Droga" Puszcza Kampinowska

Post autor: Przemekkk666 »

Cześć, rozumiem, że zajmujecie się tym ze szczerej pasji? Co do tego światła to nie wiem, ale może jakiś rodzaj owadów daje taki refleks, choć sam nie zetknąłem się z takowym jeszcze. Jeżeli nie mielibyście nic przeciwko,to następnym razem chętnie wybrałbym się z Wami ze swoim aparatem :) Acha co do tego zdjęcia, gdzie ktoś widział postać, to mi się nie wydaje aby tam coś było. Wiele ludzi próbuje na siłę się czegoś doszukać, owszem są fotki bardzo zastanawiające ale wg. mnie ta do nich nie należy.
Ostatnio zmieniony pn paź 06, 2014 8:09 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: ,,Duchna Droga" Puszcza Kampinowska

Post autor: Katarzyna_1 »

Sympatyczna młodzież i filmik. Zrobię sobie wycieczkę w to miejsce, bo mam niedaleko. Może i grzyby w końcu będą? :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: ,,Duchna Droga" Puszcza Kampinowska

Post autor: Northwood »

Byłem tam niedawno. Całkiem sympatyczne miejsce :) Las jak las. Dużo spacerowiczów, z dziećmi, psami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”