NDE: Odkryto dowód na istnienie świadomości po śmierci?

Komentarze do najnowszych artykułów na portalu infra.org.pl
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: NDE: Odkryto dowód na istnienie świadomości po śmierci?

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="117396" data-time="1412875974">Ku-Ra, Ja-jo.......a nie ATOM ?</blockquote>No nie atom, gdyż to rozbicie atomu pozwoliło zaobserwować ludziom prawdziwą strukturę materii. :)
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: NDE: Odkryto dowód na istnienie świadomości po śmierci?

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="117396" data-time="1412875974">Ku-Ra, Ja-jo.......a nie ATOM ?</blockquote>A czy , droga Pani , Mario ,  ktoś widział A T O M ???Jeżeli błądzę , proszę zapytać o to : MUKIEGO , na pewno udzieli wyczerpującej odpowiedzi .
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: NDE: Odkryto dowód na istnienie świadomości po śmierci?

Post autor: Maria »

Panie demoniczne oko---Pan podgląda przez dziurkę od klucza...tak mi sie skojarzyło patrząc na avatarek.o ATOM prosze spytać naukofców......wiele rzeczy nie widzimy a wiemy ze istnieja.......Co do Mukiego.....to każdy powinien zapoznać sie z tym co pisze....http://muki.salon24.pl/531704,adolf-i-atomowka    
Ostatnio zmieniony czw paź 09, 2014 6:28 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: NDE: Odkryto dowód na istnienie świadomości po śmierci?

Post autor: Katarzyna_1 »

"To już ''oko demona'' ............ Wielkiej ''przedpotopowej'' Hybrydy ! nie razi Cię ???: Jak czytam to zasłaniam to oko karką. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: NDE: Odkryto dowód na istnienie świadomości po śmierci?

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="117420" data-time="1412927428">Co do tych badań, to są bardzo ważne moim zdaniem, bo dadzą początek dyskusji. Wiesz to sam, okej, ale wiele ludzi tego nie przyjmie, bo naukowcy są tak ślepi i zadufani, że nie dopuszczają takiej możliwości. Teraz to udowodniono, a jak ktoś chce to wyjaśniać, to niech się męczy, np. niektórzy to wyjaśniają mechanizmem mózgu, ale nie znaleźli takiego. Zresztą po co taki mechanizm, skoro ktoś umiera i tyle.</blockquote>A niech się męczy, ja się pomęczyłam i wyjaśniłam sobie, znajdując sens.. :). Po co nam taki mechanizm jak mózg, no a po co komu odbiornik telewizyjny, aby obejrzeć film?- Musi być ten mechanizm, aby słowo ciałem się stało, albo inaczej, abyśmy mogli doświadczać życia. Ja nawet dalej się posunę we wnioskach, sama świadomość wykorzystując wiele kosmicznych sił tworzy formy, tworzy kształty tego życia, jest wszystkim - kierownikiem, projektorem, a jednocześnie odtwarzaczem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „SKOMENTUJ NOWY ARTYKUŁ”