Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: charlie2tango »

Dziękuję za sprostowanie - tak czy inaczej nie sposób tego pomylić ze snopem światła skierowanym w dół, prawda?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: Przemekkk666 »

No oczywiście, do tego dodać jeszcze zatrzymanie w miejscu i chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że nie był to "pasażer" :)
Awatar użytkownika
_Maciej_
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 1:06 pm

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: _Maciej_ »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="117526" data-time="1413106998"> Z tego co pamiętam moja odpowiedz nie była zbyt entuzjastyczna, ponieważ jak dobrze wiesz, te błyski były naprawdę słabo widoczne, żeby nie powiedzieć, że wogóle, ale może to ja ślepy jestem :)Ale wiesz, ja się tym chociaż troszkę zainteresowałem i chyba tylko ja albo jako jeden z nielicznych ;)</blockquote> Tak i to się chwali :).
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: zyni »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="117519" data-time="1413070607">Cóżżż, Charlie2tango  już  dobrze  napisał   o co  chodzi......ja sam nie mam już wątpliwości  co  do  samolotów które przelatują  nad Radzionkowem ponieważ  ci  ludzie którzy  pokazywali  na samolot   i mówili  że  leci do Pyrzowic nie mieli  pojęcia czy naprawdę tam  będzie lądować czy też  nie. Użytkownik  forum  dobrze napisał  że mogły to  być samoloty  które lecą  dalej bo   i mnie   się ta wysokość wydawała za wysoka,,,,, w moim życiu  też parę razy leciałem samolotem  i wiem że  przed docelowym  lotniskiem samolot  schodzi znacznie na mniejszy pułap i to  wiele km.  już przed lotniskiem.....Po  przeczytaniu  wszystkich  postów obserwację zaliczyłbym do  typowego  ufo czyli  obiekt bez  wytłumaczenia</blockquote>Arku,który samolot potrafi robić takie manewry?Jest jeden -nie ma go jednak w Polsce i nie jest tak duży.Nie twierdzę,że to było UFO ale wiem też ,ze to nie był samolot.A napisałam o Pyrzowicach jako kierunku nie,ze bedzie ladował.Przeczytaj realację raz jeszcze
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: Arek 1973 »

Zyni , żle  zrozumiałaś mój post. Chodziło o te samoloty  które leciały wysoko a mnie ludzie  mówili że do Pyrzowic, przecież  skąd  oni   mogli to wiedzieć?,  te samoloty  mogły lecieć dalej  i na  to   mi  wygląda,,,,, ponieważ 30km  przed lotniskiem były jak dla mnie zbyt wysoko. To nie ma  nic wspólnego  z Twoją  relacją. To  co opisałaś to dla mnie  jak najbardziej (jeszcze) typowe ufo
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: Latający trójkąt nad Piekarami Śląskimi (20 września 2014)

Post autor: zyni »

czyli ja nie przeczytałam ze zrozumieniem :( Przeczytałam jeszce raz i przyznaję Ci rację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”