"MISJA" - książka stulecia

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: danut »

Właśnie - a co najważniejsze to nie napisane i pokręcone i o to mi chodzi. Tylko Katarzyna pisząc materia ponad wszystkim, co masz na myśli- swoje ciało?? - hahah życzę powodzenia. Druga sprawa, czym rzeczywiście jest materia - no właśnie, macie pokazane nawet w tej książce, można sobie ją dowolnie zmieniać i nadal będzie materią, jeśli tylko tym operuje ta najwyższa świadoma siła, natomiast z tego miejsca nie jesteśmy w stanie nad nią tak zapanować i tego dokonać..
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

"A i tak nie zrozumieli przesłania... Materia ponad duchem i życiem wiecznym!"winno być"A i tak nie zrozumieli przesłania... Materia była dla NICH  (tych co odrzucili nauki Jezusa) ponad duchem i życiem wiecznym!hahah!
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: danut »

I dla nad świadomości Desmarqueta (Thao) także, przecież i na to zwracam uwagę. Kiedyś pisałam jak dla mnie najlepiej szukać zdań i stwierdzeń prawdziwych- właśnie diabeł tkwi w szczegółach, a szczegóły ujawniają sprzeczności w wypowiedziach, przez co matematycznie kwalifikujemy an prawdę- fałsz. Niby wszystko pasuje, ale coś nie pasuje.
Ostatnio zmieniony pt paź 10, 2014 1:16 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Za szybko, za szybko piszecie dziewczyny. To nie są rzeczy do składania na kolanie. Koleżanka Maria pisze, że jej bóg nie jest potrzebny do życia.....No jak już  została ożywiona materia to Bóg nie jest  do niczego potrzebny. Czasem dzieci mają taki stosunek do rodziców.Jak już skończą studia i złapią dobrze płatna pracę to rodzice są im już do niczego.  Jednak,"Bywaja w życiu dni powodzi(...)"  - MAMO!!!! Są i tacy, co honorowo odpływają w niebyt :/ Moim zdaniem nie istnieje większa miłosć od miłości rodzicielskiej - matczynej, ojcowskiej. Teraz,Ta miłość rodzicielska, (mówimy o dobrych rodzicach a nie wyrodnych) mówi do swoich dzieci najwiekszą mądrość jaką może im przekazać, gdyż wie, że to co przekazuje jest najwiekszym szczęściem i nawiekszym dobrem jakie może ich spotkać. No....Kto wie o co chodzi, o jaką prawdę życiową, co jest dla nas największym szczęściem?
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Maria »

Jasiu filozofujesz.I dobrze, widzisz jak chcesz widziec.Co do tej miłości rodzicielskiej to masz wiele racji, tylko z tego co sie obserwuje w " życiu realnym" ---nie widać tego.Czyżby gdzieś to ginęło w pomrokach naszego bytu?Dla mnie największym szczęsciem jest każda chwila mojego "zycia ":Co do miłości jako takiej, uważam że nie ma jej na tej planecie .
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

Cyt. ; "Za szybko, za szybko piszecie dziewczyny. To nie są rzeczy do składania na kolanie." Jasiu moim zdfaniem nie masz racji. To co na kolanie napisane zwykle okazuje się prawdą.  A co do ksiązki Misja, to jeszcze musZę sprawdzić kim jest człowiek - Dr.......Polak co ją przetłumaczył bo przegapiłam. Czyżby też mieszkał w Australii? Sprawdzę. To jego wprowadzenie trochę ominęłam. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: danut »

Maria - ale skoro nie ma miłości na tej planecie to Ty ją masz, aby zamieszkać na innej? Przewrotne pytanie :), ale uważam że Jasiu ma rację, za nic nie możemy się oddzielać od całości, bo jest to zarozumialstwo, należy się szacunek do wszystkiego czego my jesteśmy chcąc czy nie chcąc częścią i nasze pieniądze, materializmy, rozumy, sztuczni ludzie i inteligencje w niczym nam nie pomogą. I chyba sama to wiesz w tym znaczeniu, że nic z tych rzeczy nie da nam szczęścia, bo nie jest w stanie.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117467" data-time="1412957835">Cyt. ; "Za szybko, za szybko piszecie dziewczyny. To nie są rzeczy do składania na kolanie." Jasiu moim zdfaniem nie masz racji. To co na kolanie napisane zwykle okazuje się prawdą.  A co do ksiązki Misja, to jeszcze musZę sprawdzić kim jest człowiek - Dr.......Polak co ją przetłumaczył bo przegapiłam. Czyżby też mieszkał w Australii? Sprawdzę. To jego wprowadzenie trochę ominęłam. :)</blockquote>Trochę poczytałam o tym Dr. Tomaszu Chałko i trochę mi skrzdła opadły. Nie mniej poczytamy, zobaczymy. Nie ma co od razu oceniać
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

Dzięki tej książce zrozumiałam tajemnicę Trójcy Świętej i nie tylko. A teraz czekam kto i kiedy będzie próbował mnie do psychiatryka wsa :D :D dzić?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "MISJA" - książka stulecia

Post autor: Katarzyna_1 »

Ok, ok,..Ksiązka p.t Misja została napisana w drugiej połowie  lat siedemdziesiątych ub.w. przez młodą kobietę Polkę z pochodzenia Żydówkę. Część opracowania miała nawet zaistnieć w pracy magisterskiej tejże kobiety na wydziale  polonistyki UW. Odrzucono ten wątek bo zbyt S-f jak na tamte czasy.Pani magister już po doświadczeniach jako nauczycielka w stołecznyuch liceach wyjechała w połowie lat osiemdziesiątych  do Australii do swojego dużo starszego brata, który wyemigrował z Polski po rozróbach z 1968 r. Tam zaistniał pomysł aby jej książkę wydać. Znaleźli ogrodnika podatnego na hipnozę i tak powstała ksiązka - " misja dzieło 100 lecia". :D Tomasz Chałko? Tłumacz od chałki z żydowskiego sabatu. Chałkę jadali oni w sabat - to taki rytuał i nie tylko to. No i co? Czy moja "recenzja: książki jest gorsza od innych?A może nie mam prawa to takiej recenzji? Przecież nie godzi w czyjeś dobre imię.Jaja
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”