Świecące oczy pod lampą UV!

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117735" data-time="1413526607">  :D a z grzeszności też można mieć aureolę? :)</blockquote> Tak, ale czarną, widoczną tylko w dzień... :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="117735" data-time="1413526607">  :D a z grzeszności też można mieć aureolę? :)</blockquote> <blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Ronin" data-cid="117742" data-time="1413540778"> Tak, ale czarną, widoczną tylko w dzień... :)</blockquote> Sama sobie odpowiem. Można! dla przykładu; Piłsudckiego grzesznika pochowano w glorii na Wawelu, a niczym świętego patriotę Dmowskiego na warszawskim Bródnie.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="117741" data-time="1413540666">Na to pytanie odpowiada tu Zbyszek i ja w wielu postach.  Zjawiska przemieszczania świadomości i towarzyszące temu zjawiska elektryczne mogą spowodować spięcia :) przy ruchu przewodami i towarzyszących temu silnych emocjach - silne emocje wywołuje miłość, ale i nienawiść, to czego w kim więcej ..Froncek, a tak nawiasem  te stare powiedzonka są świetne, nie tylko "świecić oczami", ale i "spalić się ze wstydu", "zagotować się ze złości" :InLove:</blockquote>Jeszcze jest takie powiedzenie "myślałem, że wyjdę z siebie", wyjdę z siebie i stanę obok" (obee :) ?)



"myślałem, że się zapalę ze złości" :)



"rozpalić sie z miłości"
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Ronin »

My tu sobie dworujemy a kolega Rave ma problem, bo jego (prawdopodobnie) kobieta nie jest człowiekiem (o czym sam raczył napisać)... To jest dopiero problem.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote"><div> </div><div>Moja matka zawsze jak wracała z wywiadówki, to była zła i mówiła, że musiała za mnie oczami świecić  :P</div></blockquote>hahaha, znam to powiedzenie, moja mama też musiała za mnie  świecić oczami,  czy  to oznaka stersu?,,,,,,napisałem to jako żart nie bierzcie tego  wytłumaczenia poważnie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: danut »

Arku 1973 - myślę, że tak jak i w bajce tak i w powiedzeniu, tak i w  Twoim żarcie coś prawdy jest. Ja wrócę do tego kota kiedy puścił te mocne strumienie światła - ano ze strachu przed odkurzaczem, zwiał nam wtedy na szafę, tak wysoko wyskoczył, coś w tym jest, ze stresu człowiek jest też zdolny do różnych nietypowych rzeczy, a sama energetyka to podstawa życiodajnej siły. :)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Świecące oczy pod lampą UV!

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="117724" data-time="1413491769">Może być tak jak w przypadku z cytatu a może to naturalna sprawa.</blockquote>Ależ to jest do sprawdzenia,  można przeprowadzić eksperyment latem. Z wysmarowanymi włosami  odżywką z fluorescencyjnym proszkiem (lub specjalnym lakierem)- stanąć na brzegu spokojnej tafli Bałtyku w słoneczny dzień i spojrzeć na odbijający się cień w wodzie. Może jakieś refleksy się znowu ukażą na cieniu? :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”