Dziwne sytuacje, zjawiska

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Czoks
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 25, 2014 5:06 pm

Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Czoks »

Jestem nowa na forum, więc może na początek - witam.Chciałabym prosić o pomoc, być może jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć czy to ze mną jest coś nie tak czy o co właściwie chodzi. Zacznę od tego, że wierzę w jakimś stopniu w duchy itp, więc niby można to zwalić na moją bujną wyobraźnię, ale niektóre sytuacje, które zamierzam opisac ponizej byly zbyt dziwne i realne i nie jestem w stanie przypisać tego swojej wyobraźni. Było kilka sytuacji i snów, po których zaczynam myśleć, że coś jest bardzo nie tak. Nie jestem w stanie opisać tego szczegółowo bo działo się to już jakiś czas temu, ale miałam kiedys sen ( i to jakże realny!) w którym spałam, ale coś mnie "atakowało" i się obudziłam(w tym śnie). Byłam niesamowicie wystraszona a na mojej klatce piersiowej spał kot, który był jakby moja tarczą i to co mnie "atakowało" ostatecznie nie mogło we mnie uderzyć. Gdybym miała to jakoś opisać, powiedziałabym, że była to kula jakiejś energii. W pewnym momencie to znikło a ja wstałam z łóżka bo chciałam jak najszybciej wyjść z domu i gdy już z niego wyszłam, w nieskończoność bieegłam po schodach w bloku w dół, a one sie nie kończyły, bałam się bardzo a dodatkowo na wszystkich drzwiach które mijałam widniał napis "tutaj nie ma Boga" czy coś w tym stylu i palił się niebieski mały płomyczek. Potem się chyba obudziłam. Nie był to zwykły zły sen, nie mogłam się po tym otrząsnąć, całą rekę miałąm obszczypaną bo w tym śnie sama sobie mówiłam że to sen i szczypałam się żeby się obudzić. Nie wiem co o tym myśleć, to było zbyt realne. Do tej pory jak sobie o tym przypomnę to aż dreszcze mam. Kiedyś też miała miejsce dziwna sytuacja. Wydaje mi się, że już zasypiałam wtedy, kiedy poczułam jakby jakieś niewielkie zwierzeta mi po glowie przebiegly, a gdy otworzylam oczy i spojrzalam przed siebie, zobaczylam faceta który nagle chwycił mnie za nogi i zaczal ciagnac. Jestem pewna, ze to nie byl sen bo w wyniku tego ciagniecia mnie w polowie znalazlam sie za lozkiem i z głową pod kołdrą. Byłam sama w domu i sama bym nawet nie byla w stanie tego zrobić. Było jeszcze kilka dziwnych sytuacji i zaczynam sie zastanawiac czy nie jest przypadkiem psychicznie chora czy coś. Na ogół nie słyszę dziwnych dzwiekow ani nic, te sny i sytuacje wystepuja raz na kilka miesiecy, w miedzyczasie nic dziwnego sie nie dzieje chyba.  Prosiłabym o wyrażenie swoich opinii na ten temat, musiałam się porządnie zebrać w sobie, żeby tu napisać, z góry dziękuje.   
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

Bardzo drastyczne sceny. hmm Nie podejrzewam Ciebie o chorobę psychiczną, to coś dzieje się też raz na jakiś czas i nie wygląda na konfabulację z Twojej strony, a pamiętasz może co poprzedzało te sny, jakie sytuacje, emocje, silniejsze przeżycia?? W dodatku opis, sceneria itd. mężczyzna - może to wskazywać na jakieś eksperymenty z czarną magią, czy coś z czyjejś strony, skup się na tym mężczyźnie może masz jakieś przypuszczenia kto to taki mógłby być z Twojego otoczenia??
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: kropka »

 Nie zamartwiaj się. Chora nie jesteś. Gdy Cię kiedykolwiek zaatakuje jeszcze wołaj na pomoc Świętego Michała Archanioła. Noś dwa medaliki. Świętego Benedykta i medalik NIEPOKALANEJ zwany cudownym. Naucz się na pamięć  modlitwy egzorcyzmu do Św MIichała Archanioła i odmawiaj go często. Nie bój się. My jesteśmy słabi ale Bóg jest mocny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Lilith »

Ja żadnych modlitw ci nie polecam :) bo patrząc na kościół katolicki tu na ziemi to w myśl zasady jak na górze tak i na dole ...trzymałabym się z daleka :)Za to polecam ci książki i programy o świadomym śnieniu i OOBE np. Monroe ,MoenZdarza się często,że kiedy nie wiesz co to jest OOBE to wydaje ci się,że nie śpisz i jesteś w pełni przytomna a jednak tak nie jest! Ciało śpi a ty masz świadomość taką jak za dnia stąd przekonanie,że jesteś przebudzona.Przypadki,które opisałaś pasowały by do scenariusza OOBE ...i nawet tego,że ktoś chciał ci pomóc ciągnąc cie za nogi wydostać się z ciałasłyszałam już podobne historie i zawsze co ciekawe była mowa o ciągnięciu za nogi :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

Lilith techniki OOBE są wykorzystywane dla różnych celów przez wszelkiej maści ezoteryków i sekty, zwłaszcza, że była ciągnięta za nogi to nie było to jej samoistne OOBE, ale interwencja osób trzecich i to niepozytywnych osób, raczej próbujących jej zaszkodzić, lub wystraszyć.Rozpoznać tego mężczyznę i  po łbie mu. :kekeke:
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: kropka »

Danusiu nie tak łatwo rozpoznać bo ukrywa swoje rogi kopytka i ogonek...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Sandra »

Według mnie doświadczyłaś stanu OObe i się wystraszyłaś, świat  astralny rządzi się trochę innymi prawami niż świat fizyczny, dlatego znajdując się tam nieprzygotowanym, można niezlego pietra dostać i podejrzewać siebie o chorobę psychiczną. Nic Ci nie jest, spontanicznego OObe doświadcza znikoma ilość ludzi, stanu takiego zazdroszczą Ci, co latami chcą doświadczyć takiego Oobe i im nie wychodzi. :( A ten gościu popostu był nadgorliwy i chciał Ci pomoż wydostać się z ciała na siłę. Poczytaj trochę na ten temat i zapoznaj się z tematem, oswoisz się z zagadnieniem i nie będziesz taka wystraszona. Powodzenia
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

O Sandro, Sandro, aleś poleciała :D . Po pierwsze oczytana jestem w tej technice wyciągania za nogi i osiągniecie tego stanu zupełnie nic nie ma wspólnego z samoistnym OOBE, tak uważam i tak jak napisałam wyżej pałają się tym sekty. Żeby autorka miała coś z tym wspólnego musiałaby nam tutaj pozatajać swoje wcześniejsze zainteresowania, a jeśli nie ma takich, to ktoś próbował ją w to wplątać.
Ostatnio zmieniony ndz paź 26, 2014 1:14 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Sandra »

Oj danut danut,  świat astralny, to rozległe zjawisko godne zbadania i doświadczania :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

Sandro podpadasz mi  :InLove: . Świat astralny haha, czysto ezoteryczne pojęcie, a wytłumacz no mi co to takiego i gdzie on jest? Czoks  - nie słuchaj ich :Oh: .. opowiedziałabym Ci parę historyjek z takimi próbami intruzów oddziaływania na moją psychikę i ich niepowodzeniem w tej kwestii, dlatego postaw się, a najlepiej od razu podczas takiej przygody, zobaczysz jak będą w popłochu znikać i też potem będą pisać, że niby z astralu i że ich stworki stamtąd pogoniły..
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”