Dziwne sytuacje, zjawiska

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Sandra »

Gdzie jest ? -  ano wokół i wszędzie :) Tylko trza umieć go dostrzeć, a żeby to zrobić, to trochę pracy trza w to włożyć, chociaż niektórzy mają fajnie, bo doświadczają go spontanicznie nieprzygotowani na spotkanie nieznanego i wtedy mają dylemat, co ich spotkało i czego doświadczyli :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

Sandro- ano tak, z tym to się zgodzę.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kropka" data-cid="117943" data-time="1414321940">Danusiu nie tak łatwo rozpoznać bo ukrywa swoje rogi kopytka i ogonek...</blockquote>kropko co masz na myśli pisząc te słowa?
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: arek »

Jak rozumiem chodzi o Diabła bo któż inny ma kopytka ,rogi i ogonek ,chyba że, chodzi o Skurczybyka :) . Oj Kropka ,Kropka kiedy ty wyrośniesz z baśniowego świata jednej książki .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="117949" data-time="1414336186">  Czoks  - nie słuchaj ich :Oh: ..</blockquote>ehhhhh... znaczy się,że zamiast szukać wiedzy o swoich doświadczeniach lepiej jak posłucha danut i kropki czyli wersji z czarną magią i diabłem rogatym ! ..."genialne" w swej prostocie...
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Lilith" data-cid="117958" data-time="1414346113">ehhhhh... znaczy się,że zamiast szukać wiedzy o swoich doświadczeniach lepiej jak posłucha danut i kropki czyli wersji z czarną magią i diabłem rogatym ! ..."genialne" w swej prostocie...</blockquote> Nie bądź złośliwą. Widzisz dla mnie wiedza prezentowana przez ezoteryków to żadna wiedza.Wyjaśniłam też co miałam na myśli pod tym określeniem czarna magia - ujęłam tak jak ją właśnie próbują przekazać ci, którym nie polecam dawać wiary w ich teorie.Dopiero co uśmiałam się z podkręcania kogoś na najwyższy poziom w innym temacie, więc nie ciąg mnie za język :DDziwi mnie też podejście tych ludzi do każdego co prezentuje inny sposób spojrzenia na problem, a to są te mohery oni wierzą w diabły i w bajki- zonk powiem ci jeśli chodzi o mnie, totalne nietrafienie.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: Lilith »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="117959" data-time="1414346677"> Nie bądź złośliwą. Widzisz dla mnie wiedza prezentowana przez ezoteryków to żadna wiedza.Wyjaśniłam też co miałam na myśli pod tym określeniem czarna magia - ujęłam tak jak ją właśnie próbują przekazać ci, którym nie polecam dawać wiary w ich teorie.</blockquote>Z tego co wiem to R. Monroe,który dość szeroko przekazywał kulturze zachodu zjawisko i wiedzę o OOBE był inżynierem nie ezoterykiem ,zaklęciami też nie miotał :) Wrzucanie,więc wszystkich pojęć i ich autorów do jednego worka z napisem "czarna magia" jest krótkowzrocznością i ciasnotą umysłową taką samą jak widzenie za każdym rogiem diabła :)Ale oczywiście nic mi do twoich poglądów jednak tu w tym wątku starasz się dowieść,że są one jedyne i słuszne a reszty rozmówców nie warto słuchać jak to ujmujesz,a to nie jest właściwa postawa w rozmowie i wymianie poglądów.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

Lilith wszczynasz kłótnie choć sama nie wiesz o co.  Jakby nie było krótkowzroczność sama tu prezentujesz, ja nigdzie nie zaprzeczam zjawisku OOBE, a nawet wyraźnie napisałam i powtórzę i zacytuje słowo w słowo....  techniki OOBE są wykorzystywane dla różnych celów przez wszelkiej maści ezoteryków i sekty! I nigdzie nie napisałam, że to diabeł a oddziaływanie ludzkie kogoś na nią z otoczenia.To że Monroe był badaczem nie zaprzecza temu, że  ktoś inny z zupełnie innym zamiarem podchwycił temat i że go wykorzystuje do swoich celów, czyli otumaniania ludzi, a nóż znowu przyjdą po poradę i zapłacą haha.. a ja przez oddziaływanie na psychikę potencjalnego klienta nastraszę go w swoim OOBE.Myślisz, że wszystko co dzieje się w twojej wyobraźni i psychice nie ma wpływu na innych, że posiadasz swój zupełnie odizolowany świat od reszty?? Otóż wcale nie.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: kropka »

 Tak ze mnie stary moher jak nic. Te wasze wytęsknione wychodzenie z ciała miałam co drugą noc. Wyciągało mnie wbrew mojej woli  aż się postawilam i powiedziałam ,,dość tego ... Moim Panem jest Jezus" Ataki się jeszcze powtarzały ale Święty Michał był silniejszy i gonił  diabła gdzie pieprz rośnie. Sakramentalia służą nam pomocą. Po to są by nas chronić. Czasem trzeba użyć jeszcze dodatkowych środków.Nie wierzycie że istnieje zły duch.  A JEMU WŁAŚNIE O TO CHODZI BYŚCIE POZOSTALI W TEJ NIEWIEDZY. 
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dziwne sytuacje, zjawiska

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kropka" data-cid="117963" data-time="1414355601">  Nie wierzycie że istnieje zły duch.  A JEMU WŁAŚNIE O TO CHODZI BYŚCIE POZOSTALI W TEJ NIEWIEDZY. </blockquote>No pewno, ze istnieje, jak to mówią Bóg jest Miłością i Mądrości a Diabeł Fałszem, Podstępem i Nienawiścią.Jakbyśmy nie ujęli to rzeczywistością zarządzają emocje i informacje, a w naszym środowisku jak najbardziej nasze ich opanowanie i pojmowanie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”