Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
janusz
Infrzak
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 1:10 pm

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: janusz »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="113351" data-time="1395420124">W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2013_12_05/Egipska-jasnowidzaca-w-2014-roku-mapa-swiata-sie-zmieni/
Nikt niestety nie zwrócił uwagi na  te techonologie najdoskonalsze. :DTypowy fejk, czy może mają? :Cool:</blockquote> Jeśli by rzeczywiście Rosja posiadała takie techologie ,najdoskonalsze na świecie,to nie kupowała by innych od krajów europejskich i USA bo po co ?.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Zbyszek »

E bo ich technologia dobra na klutnie, a tych malo kto potrzebuje.
lauraaa
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 26, 2014 1:22 am
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: lauraaa »

Pomozcie mi jestem tu nowa a mam problem ...Przychodze z prosba . W 2012 roku wydarzylo sie cos co.radykalnie zmienilo moj swiatopoglad, religijnosc i mentalnosc . A mianowicie przewidzialam smiertelny wypadek czym uchronilam moja matke.od uczestnictwa w nim , niestety nie zapobieglam tym samym smierci nieznajomej mi kobiety . Moze opisze cala sytuacje od poczatku . A wiec przysnil mi sie sen rozny od innych , realistyczny , twarze byly wyraznie ( w przeciwienstwie do zjaw , duchow itd ) do tego stopnia ze bylam wstanie okreslic wiek osoby ktora mi sie przysnila . Wracajac do meritum , przysnilo mi sie ze jade autem z moja mama jako pasazer na jakims rondzie w mojej miejscowosci jestem juz za rondem i widze jadacy autobus a po mojej prawej starsza kobiete ubrana na bezowo , troszke przy kosci po 60tce krotkie wlosy , parasolka i wzrok ktorego nigdy nie zapomne , obłąkany , szalenczy widze w jej oczach jej snierc ze wbiegnie pod auto i staram sie ostrzec mame , ktora mnie nie slyszy . Dochodzi do wypadku kobieta umiera ale pozostaje po niej cos , doslownie cos co biegnie za mna ( uciekajaca ze strachu z miejsca wypadku ) biegnie na czworaka i krzyczy panicznie ( chyba nie musze mowic ze bylam przerazoba ) . W tym momencie sie budze , co dziwne ... ok zly sen koszmar , ale ja dostalam jakiegos ataku histerii paniki , do tego stopnia ze nie bylam w stanie zawolac mame (dzwonilam jak glupia z drugiego pokoju ) i opowiadam jej przerazona (reakcja kompletnie abstrakcyjna , kto normalny reaguje tak na koszmar, zdarzaly mi sie gorsze sny ale ten byl inny) .wracajac , opowiedzialam jej wszystko ze szczegolami , uznala mnie za wariatke , nie dziwie sie , plakalam jak szalona i nie odstapywalam jej na krok starajac sie przypomniec sobie , ktore to rondo . Niestety mama spieszyla sie do lekarza , ale przez moj atak paniki spoznila sie jakies 20 min . Na rondzie kolo szpitala juz zblizajac sie widziala karetke , opisana przeze mnie parasolke i bylo widac ze jest to miejsce wypadku , to nia troche wstrzasnelo ale nic mi o tym nie powiedziala bo uznala to za zbieg okolicznosci , w pracy weszla na strone naszej regionalnej gazety i zobaczyla artykul : http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130103/SLUPSK/130109894 , ktory przrkonal ja o prawdziwosci tego zdarzenia . Oczywiscie trauma zostala , bo zginela kobieta , dlugo sie zbieralam . Ale tu nachodzi sie pytanie i prosba ... po 1 ( moment gdy juz po wypadku goni mnie byt kobiety ) wiem od wrozki ze mam zdolnosc odprowadzania dusz czy to bylo odprowadzenie ?czy tak wlasnie to wyglada ? Pyt2 czy to jest jasnowidzenie , czy moge to jakos pielegnowac , wywolywac ? Chcialabym moc pomagac i zapobiec wielu zdarzeniom gdyby bylo to mozliwe :) dodam ze potem mialam pare mniejszych wizji ,zadnej smiertelnej .
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Katarzyna_1 »

Ostatniuo oglądałam film z Jacowiwskim na tegenie TV. Zupełnie dobrze gadał. Proroctw na szczęsnie nie było. :Silly:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: arek »

 Gdyby z Toba Katarzyno_1 ,przeprowadzono wywiad , tak somo mozna by napisać że dobrze gadasz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jackowski o sytuacji na Ukrainie

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="arek" data-cid="118042" data-time="1414739553"> Gdyby z Toba Katarzyno_1 ,przeprowadzono wywiad , tak somo mozna by napisać że dobrze gadasz.</blockquote>Nie udzielam wywiadów, ale gdyby do takiego kiedyś doszło, to zapewniam Cię Arku, że byłby w 100% zgodny z "sagą", którą tu opisałam.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”