UFO nad Polską: 2014

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: UFO nad Polską: 2014

Post autor: zyni »

dziękuję
Awatar użytkownika
zyni
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: pt paź 10, 2014 5:29 am

Re: UFO nad Polską: 2014

Post autor: zyni »

z tym oddziaływaniem na obserwatora to różnie bywa.Chyba Ci którzy "widzieli"wiedzą o czym mówię.To przeżycie siedzi w nas,wciąż analizujemy co widzieliśmy a może ....a może nie....i tak w kółko.Tak że tak całkiem braku oddziaływania nie ma :)
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: UFO nad Polską: 2014

Post autor: charlie2tango »

Taka luźna myśl - czy falom latających trójkątów towarzyszy zwiększona liczba CE3, CE4, CE5?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2014

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="118549" data-time="1416662288">Taka luźna myśl - czy falom latających trójkątów towarzyszy zwiększona liczba CE3, CE4, CE5?</blockquote> Z tego co ja się orientuje to nie, właściwie od końca lat 90 po dziś dzień notuje się spadek tego typu relacji prawie do zera, zaś fale trójkątów itp. wcale tej tendencji nie zmieniają...
Ostatnio zmieniony sob lis 22, 2014 1:54 pm przez Przemekkk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: UFO nad Polską: 2014

Post autor: charlie2tango »

Pewien etap eksperymentu dobiegł końca? Czy może nie ma odważnych, chcących się podzielić swoimi przeżyciami?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2014

Post autor: Przemekkk666 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="118551" data-time="1416665090">Pewien etap eksperymentu dobiegł końca? Czy może nie ma odważnych, chcących się podzielić swoimi przeżyciami?</blockquote> Podejrzewam, że i to i to :) Myślę, że jednak są jeszcze osoby doświadczające takich rzeczy ale to chyba już "niedobitki" :) 
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO nad Polską: 2014

Post autor: Arek 1973 »

Tak to  dziwne ale nie do zaprzeczenia, przeszło 100 lat temu na przełomie wieków to były statki  powietrzne  z załogą która wyglądała identycznie jak  ludzie, napęd może nowoczesny albo zaawansowany ale na tamte czasy, dzisiaj można się śmiać  z tych śmigeł  i zawrotnych prędkości kilkunastu  km/h. Potem w czasie II wś były często widziane tzw. foo fighter, zaraz  po wojnie  Ufo  przybrało wygląd  rakiet , potem były dyski  a jeszcze póżniej trójkąty. Ludwiger w swojej książce " The best Ufo cases " wprawdzie pisze  że trójkąty pojawiły się dopiero w latach 1990-tych ale dzisiaj wiemy z USA że tam masywnie pojawiły się już  w latach 60-tych. Ja też nie słyszałem ani nie miałem wrażenia że w ostatnich latach włączając  falę w Belgii nie towarzyszyło trójkątom jakieś  wzmożenie uprowadzeń lub czegoś innego  co można by podpisać  pod trójkąty
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”