Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Paleoastronautyka, tajemnicze odkrycia, niezwykłe dokonania starożytnych i ciągnące się za nimi pytanie, czy naszych przodków odwiedzili przybysze z kosmosu?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ] Od pewnego czasu w sieci krąży historia „kamienia z chipem” znalezionego w Kraju Krasnodarskim. Widać na nim rodzaj „wzoru”, który nie pasuje do struktury kamienia. Pojawiły się pogłoski, że jest to wtopiony w jego powierzchnię chip będący zgubą obcych lub zaginionej cywilizacji. Badacze z organizacji Kosmopoisk, w której zbiorach znajduje się kamień, poddali go ekspertyzie geologicznej… WIĘCEJ W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Arek 1973 »

Cóż, wygląda naprawdę sensacyjnie,szkoda że to tylko  coś tak zwykłego jak kawałek rośliny. Nie ma to jak prawdziwe artefakty  jak ten zegarek znaleziony w starym grobie :kekeke: . Jedynie technika maszyny z Antikythera  przekonuje do zaawansowanej wiedzy przekazanej przez kogoś, ale kogo?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Mnie nie przekunuje roślina wciśnięta w kamień, wręcz wtopiona. Na jakimś forum, ktoś wysnuł ciekawą wg mnie tezę, że jest to fałszerstwo. Istnieje zjawisko, o którym kiedyś czytałem, ale którego natury aż tak bardzo nie zgłębiałem bo to dziwność, którą chciałbym zobaczyć na własne oczy. Nie wiem czy zjawisko jest wiarygodnie zbadane ale do rzeczy. Podobnież, po przejściu niektórych tornad pojawiaja się dziwne zjawisko połączenia materi. Liście w jakiś magiczny sposób potrafią zostać połączone z szybą, jakieś gałęzie z murem....itp. itd.  Można coś wyszukać w sieci ale nie wiadomo na ile wiarygodne sa zdjęcia, ale internet coś w tym temacie trochę brzęczy. (Coś niczym eksperyment Filadelfia) No i została wysnuta teza, że ktoś rozumie to zjawisko, tak jak rozumie zjawisko UFO i sfałszował.  Bo generalnie zastanawiajacy jest ten szlif.......Nikt nie mówi, kto i po co wykonał ten szlif w zwykłym kamieniu, bo przecież ta struktura ujawniła się dopiero po szlifowaniu. Jeśli ktoś całkiem niedawno połączył materię czipa z materią kamienia, to badanie wieku kamieniu, nie wykryje fałszerstwa. Reasumując, w roślinę wtopioną w kamień nie wierzę.  Artefak ciekawy bez względu na to, kto i kiedy wsadził to w ten kamień.
Ostatnio zmieniony śr lis 26, 2014 9:07 am przez Ciekawski Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Arek 1973 »

Myślę Jasiu że tutaj nie chodzi  wcale  o wciśnięcie ani odbicie rośliny w gotowy kamień a proces w tworzeniu się kamienia, Tutaj wszystko pod ciśnieniem i temp. skupia się w całość tworząc kamień, kruszce, minerały, roślinne i zwierzęce cząstki.  Nie słyszałem jeszcze o tym fenomenie po przejściu tornad, , muszę poszukać w necie, brzmi ciekawie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Arek1991
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 03, 2014 6:54 pm

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Arek1991 »

Znaleziono liliowca. Jest to zwierzę należące do szkarłupni.[ external image ]
Arek1991
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 03, 2014 6:54 pm

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Arek1991 »

Występują w oceanach. Są filtratorami. Ten fragment to fragment skamieniałej łodygi. Istnieją od ordowiku. Fragment organizmu opadł na dno i został przysypany mułem. Po kilku milionach lat skała powstała przez jego sprasowanie. Szkielet zwierzęcia pozostał w kamieniu. I tak powstaje skamieniałość.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Arek 1973 »

Czakra, o co  chodziło  z tym przyczłapem, możesz przypomnieć?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Ciekawski Jasiu
Infrańczyk
Posty: 195
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 11:51 am
Kontakt:

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Ciekawski Jasiu »

Ten wzór w tym kamieniu jest logiczny. 10 dużych kulek z jednej strony, 10 dużych kulek z drugiej strony i pomiędzy dużymi kulkami po dwie małe.W dodatku rzędy kulek zostały zblokowane w pary.........Jeśli nie widzicie w tworzeniu tego wzoru udziału świadomości to spokojnie możecie przyjąć wyjaśnienie podane przez oficjeli, ja tego nie łykam. Sprawdziliście, co to są deutryty.......To izotopy wodoru, deuter i tryt, skrótowo nazywane jako deutryty. Są stabilne i wystepują naturalnie w przyrodzie. Mała ciekawostka, okres połowicznego rozpadu trytu to 12 lat.   Dalej mamy łyszczyki a to wskazuje, że kamień jest skałą metamorficzną a nie osadową. Metamorfoza skał zachodzi w w bardzo wysokich temperaturach, dlatego taka duża struktura roślinna to może w piaskowcu by nie dziwiła ale w takim kamieniu....???  Czipem to to nie jest ale wg mnie, ta matryca nie powstała przypadkiem.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Rosja: Sprawa „kamienia z mikroczipem”

Post autor: Arek 1973 »

W tym kamieniu  znaleziono także pewne ilości małych muszli oraz piasku  to  poszlaka że jednak to powstało na dnie  morza
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „STAROŻYTNI ASTRONAUCI”