Manifestacje ducha?

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
hoobertoos
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 05, 2009 9:56 am
Kontakt:

Manifestacje ducha?

Post autor: hoobertoos »

Witam. Mam do podzielenia się z Wami historią, która ma miejsce u mnie w domu. Osobą na której chciałbym się skupić jest mój 80 letni dziadek, który twierdzi, że jest odwiedzany w nocy po położeniu się spać, przez ducha jego syna, a mojego wujka, [wiem, że scenariusz niecodzienny; sam się dziwnie czuję opisując to] którego żona wraz ze swoim kochankiem (wszyscy alkoholicy) zamknęli w piwnicy na kilka dni by później go zbić i zabić (sprawa umożona ze względu na to, że ich syn jest policjantem; nikt, chociaż to wiadome, nie został ukarany).Od tej pory mój dziadek w pewnym sensie nie może się z tym pogodzić; często wypomina wujkowi różne rzeczy itp. Wracając do konkretów, prawie codziennie coś go dotyka, słyszy jakieś dziwne dźwięki, widzi jakieś małe światełka. Gdy się to dzieje czuje chłód na ciele. Wtedy musi usiąść i wygłosić do niego jakiś monolog; dopiero wtedy wszystko ustępuje.Generalnie dziadek pomimo wieku jest pełen werwy, zawsze twardo stąpał po ziemi.Przed tym zdarzeniem, również doświadczał paranormalno/intuicyjnych zdarzeń. Ponadto zarówno dziadek jak i babcia, która w przeciwieństwie do niego jest stereotypowym moherem mają bardzo trafne sny (szczególnie jeśli ktoś z rodziny ma odejść, doświadczyć jakiegoś wypadku lub ciężko zachorować).Jakieś refleksje? Oczywiście mogę go popytać dokładniej, bo to co napisałem to w głównej mierze przekazali mi rodzice. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Manifestacje ducha?

Post autor: Arek 1973 »

Moja żona opowiadała mi o matce jej koleżanki. Też cierpiała na demencje. Ta starsza kobieta twierdziła że  rabusie przychodzą  nocą i świecą latarkami do okna. Okazało się że  te "latarki" to lampa uliczna. Cóżżż, mój  dziadek pod koniec życia też  nie miał lekko,  a moi rodzice (bo mieszkał  z nami) też nie mieli łatwo z nim. Być może to nic nadnaturalnego , po prostu  organizm  jest już  słaby i funkcjonuje inaczej niż u  zdrowego  20-to latka. pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
hoobertoos
Infrzak
Posty: 42
Rejestracja: sob gru 05, 2009 9:56 am
Kontakt:

Re: Manifestacje ducha?

Post autor: hoobertoos »

W sumie najbardziej prawdopodobna przyczyna takiego zachowania. Dziwi mnie tylko, że to dzieje się tylko w nocy jak jest sam w pokoju. 
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Manifestacje ducha?

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="hoobertoos" data-cid="118754" data-time="1417879023">W sumie najbardziej prawdopodobna przyczyna takiego zachowania. Dziwi mnie tylko, że to dzieje się tylko w nocy jak jest sam w pokoju. </blockquote>Dziadek jest okrutny i chciałby wszystkie swoje choroby i dolegliwości przypisać rodzinie. Skąd ja to znam? Czary mary....starych ludzi?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”