Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: kropka »

 Danusiu gdzie można kupić  Twoją książkę i jaki jest jej tytuł? Chętnie przeczytam.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kropka" data-cid="118884" data-time="1418655935"> Danusiu gdzie można kupić  Twoją książkę i jaki jest jej tytuł? Chętnie przeczytam.</blockquote>Kropko tytuł to "Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych" Gdzie kupić - jest w sprzedaży internetowej widziałam na paru stronach. Nawet na zakładce tego forum jest po prawej stronie etykietka sklepu Talizman i klikałam tam i również widzę ją. Pozdrawiam serdecznie!
Ostatnio zmieniony pn gru 15, 2014 4:05 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Przy okazji dziękuję za przypilnowanie mnie, abym napisała tę książkę, pamiętasz, lata temu nagabywałeś mnie abym się za to zabrała. :) </blockquote>To akurat nie moja zasługa i nie mi należą sie podziękowania. ;)A co do książki, to już zamówiłem i czekam :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="obcy42" data-cid="118887" data-time="1418675118">To akurat nie moja zasługa i nie mi należą sie podziękowania. ;)A co do książki, to już zamówiłem i czekam :)</blockquote>Wiem , wiem wspomniałam tam o osobie która skontaktowała się ze mną poprzez polecenie z innej rzeczywistości. :) Jednak wszystko zależało od Twojej dobrej woli, od tego czy słuchamy tego głosu.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118888" data-time="1418675423">Wiem , wiem wspomniałam tam o osobie która skontaktowała się ze mną poprzez polecenie z innej rzeczywistości. :) Jednak wszystko zależało od Twojej dobrej woli, od tego czy słuchamy tego głosu.</blockquote>2 dni temu, ktoś w nocy chodził głośno stukając po moich schodach ( mieszkamy sami obecnie w domku ;) )wczoraj stukało w moim pokoju w nocy.Przed chwilą w łazience przekręcił się sam zamek od środka.Te trzy sytuacje widziała moja Partnerka.Dlaczego o tym piszę ?Bo kiedyś cholernie się tego wszystkiego bałem, gdy to się zaczynało.....a teraz się z tego śmieję :)Przyszło mi do tego przywyknąć :D
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: danut »

A dom jest nowy, czy ktoś inny w nim wcześniej mieszkał? :)  Czasami takie zdarzenia to też przebitki z równoległych rzeczywistości. Patrz napisałeś 4 października tu na forum w 2010 roku, ale i dużo wcześniej chociaż ten wpis dzisiaj akurat padł mi w oczy :"[color=rgb(164,193,217);]Namawiałem Cię do napisania książki, a właściwie do dokończenia jej tak, jak to komuś obiecałaś...[/color]<div style="margin:0px 0px 0px 20px;color:rgb(164,193,217);">Możesz tutaj jak chcesz oczywiście pisać, ale możesz też zająć się dokończeniem książki, tym bardziej, że tak jak piszesz coraz gorzej Ci idzie pisanie".....</div>
Ostatnio zmieniony pn gru 15, 2014 8:46 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118890" data-time="1418676391"> A dom jest nowy, czy ktoś inny w nim wcześniej mieszkał? :)  Czasami takie zdarzenia to też przebitki z równoległych rzeczywistości. Patrz napisałeś 4 października tu na forum w 2010 roku, ale i dużo wcześniej chociaż ten wpis dzisiaj akurat padł mi w oczy :"[color=rgb(164,193,217);]Namawiałem Cię do napisania książki, a właściwie do dokończenia jej tak, jak to komuś obiecałaś...[/color]<div style="margin:0px 0px 0px 20px;color:rgb(164,193,217);">Możesz tutaj jak chcesz oczywiście pisać, ale możesz też zająć się dokończeniem książki, tym bardziej, że tak jak piszesz coraz gorzej Ci idzie pisanie".....</div> </blockquote>Dom jest 7 letni, kupilismy go od znajomych, bardzo pozytywnych ludzi.... którym zmarło dziecko, w trakcie rodzenia...Tak sobie teraz przypomniałem ten fakt.Co do wpisu ;)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: danut »

Bo nie istniejemy tylko w tej ograniczonej naszymi zmysłami rzeczywistości życie trwa i ma swoje korzenie w dużo szerszym spektrum, stąd nasze postrzeganie zwrócone jest na równoległe wszechświaty.. no i .. mamy z nimi łączność ;).
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="118893" data-time="1418677214">Bo nie istniejemy tylko w tej ograniczonej naszymi zmysłami rzeczywistości życie trwa i ma swoje korzenie w dużo szerszym spektrum, stąd nasze postrzeganie zwrócone jest na równoległe wszechświaty.. no i .. mamy z nimi łączność ;).</blockquote>Przed chwilą Wiola mnie zawołała, bo w łazience rozwinęła się przy niej sama rolka papieru.Chyba wiem, kto jest w domu, to bardzo pozytywny duszek :) Myślę, że wiele osób ma z nimi łączność, tylko nie zwraca na to uwagi.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Fizycy potwierdzają, że wszechświaty równoległe istnieją

Post autor: danut »

hahaha Tego jeszcze nie było, nie pisałeś .. zaczarowana łazienka. :InLove:
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”