SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: kropka »

 Zachęcam forumowiczów do zapoznania   się z życiem i misją małego chłopca z Rosji. Niezwykłe dziecko a to co przekazał w swoim krótkim życiu bardzo ciekawe. Polecam.   Tu można poczytać http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cerkiew-prawoslawna-o-antychryscie-znaku-bestii-liczbie-666-czipizacji-44-2015-01
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="kropka" data-cid="120017" data-time="1421764338"> Zachęcam forumowiczów do zapoznania   się z życiem i misją małego chłopca z Rosji. Niezwykłe dziecko a to co przekazał w swoim krótkim życiu bardzo ciekawe. Polecam.   Tu można poczytać http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cerkiew-prawoslawna-o-antychryscie-znaku-bestii-liczbie-666-czipizacji-44-2015-01</blockquote>Dzięki, przeczytałam. Bardzo ciekawe. Chłopiec miał dośc szeroką wiedzę na tematy ezo..., Messing, Kaszpirowski, UFO, chipy, broń psychotroniczna itd.... Prawie spektrum tematów poruszanych na forum. :D
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="120022" data-time="1421786387">Dzięki, przeczytałam. Bardzo ciekawe. Chłopiec miał dośc szeroką wiedzę na tematy ezo..., Messing, Kaszpirowski, UFO, chipy, broń psychotroniczna itd.... Prawie spektrum tematów poruszanych na forum. :D</blockquote>„Dziecko urodziło się całe w pieprzykach ".Coś mi mówi ,że to biedne dziecko zostało podciągnięte jako Androgyne.Te osoby zawsze były poszukiwane np w czasach rzymskich.Tym razem może chodzić o wmówienie otoczeniu ,że to osoba z przeciwnej strony barykady  walki o prawdę.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="120023" data-time="1421788539">„Dziecko urodziło się całe w pieprzykach ".Coś mi mówi ,że to biedne dziecko zostało podciągnięte jako Androgyne.Te osoby zawsze były poszukiwane np w czasach rzymskich.Tym razem może chodzić o wmówienie otoczeniu ,że to osoba z przeciwnej strony barykady  walki o prawdę.</blockquote>Zwróciłam na te znamiona uwagę, ale chyba te pieprzyki realnie pojawiły się u niego w wieku 3 lat.Co to jest Androgyne?Dla Kropki; https://www.youtube.com/watch?v=WMsiT2YbTOI
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie da się ukryć, że chłopiec taki istniał i posiadał dziwne zdolności. Jednak nie da się też ukryć, że jego historia jest mocno koloryzowana, zarówno przez matkę jak i scenarzystę (chodzi mi o filmy naYT). Np. Matka opowiada, że dziecko przyniosła jej pielęgniarka w wieku 16-17 lat, a jednocześnie mówi, że miała zasłoniętą maską twarz i widziała tylko jej oczy - ciekawee? Później okazało się, że nie ma na oddziale szpitalnym takiej pielęgniarki?Zbyt wiele w filmach wątków ezoterycznych - Messing, Kaszpirowski, okultyzm, iluminaci, chipowanie, najzd UFO,dinozaury,  WTC itd.. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chyba chłopiec "przewidział" też wybuch meterytu w Czelabińsku... No ciekawe czemu ma to służyć?W każdym razie mnie zainteresował bardziej "fenomen" nakręcenia tych filmów (po co?) niż fenomen niewinnego ślicznego dziecka.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="120027" data-time="1421824211">Czekam jeszcze na podobne bzdury... Kropka, to jakiś banał i szok. Nawet nie będę tego komentować. Jak już czytacie coś w necie, to nie czytajcie g... Coraz bardziej zauważam, że komuś zależy, żeby z Polaków zrobić idiotów i służalców, m.in. przez rozwalenie gospodarki a teraz przez ogłupianie ludzi w medach i Internecie</blockquote> zgadzam sie z Tobą.cuda nie widy........nie ma to jak sieci pajeczo-internetowe.....wszedzie albo swieci albo proroki albo antykrysty.Sio z tym......
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: kropka »

 No dobrze kochani. Ja tez  nie będę komentować  tego co napisaliście. Mam inne zdanie. 
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="120037" data-time="1421836528"> zgadzam sie z Tobą.cuda nie widy........nie ma to jak sieci pajeczo-internetowe.....wszedzie albo swieci albo proroki albo antykrysty.Sio z tym......</blockquote>Mario, a ja się nie zgadzam. :InLove: Były tu na forum dyskusje na religijne tematy; stygmaty i bilokacje Ojca Pio, objawienia fatimskie, madjugorskie, o zmiennokształtnym Jezusie, trzech królach i wiele innych związanych z różnymi religiami, nie tylko z chrześcijaństwem. Dlaczego więc temat rozpoczęty przez Kropkę ma być zignorowany i siooo? Sprawa tego chłopca i te kilka długich filmów o nim według mnie jest podejrzana. A najbardziej to, dlaczego ta dziecina zmarła. Jego matka twierdzi, że lekarze do końca nie doszli do  rozpoznania jego choroby i nie znali przyczyny śmierci tego dziecka. Może został zamordowany? Tak... pewnie powiecie, że snuję nową historię spiskową. Nie, nic z tych rzeczy, choć według mnie to i 2 dzieci z Fatimy zostało zamordowanych.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Janek
Infrzak
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 02, 2014 4:24 pm

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Janek »

Ja też tego nie kupuję. Ten ezoteryczny misz-masz pozbawiony jest treści. Zeby było śmieszniej na rosyjskojęzycznych stronach (wykluczając źródło artykułu) większość osób która go znała (wykluczając matkę) jest zdziwiona że nadano temu taki ton. Ciekawe są słowa nauczyciela Sławika który twierdzi że był on normalnym chłopcem a opowieści wyssane są z palca. No cóż bo fantazja jest od tego...
flectere si nequeo superos, Acheronta movebo
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Maria »

Mnie zapala sie czerwone swiatelko gdy tylko czytam, ze komus ukazala sie matka boza, anioly, ze moze wejsc do piekla, nieba i tak dalej....Widac z tego ze cos ludzi cjhce naprowadzac na jedynie sluszna droge--religie.....i dalej trzymac ludzi w niewoli umyslu.Toz swietliste istoty powinny wiedziec ze czlowiek sam sobie kuje LOS a nie podszywac sie pod pielegniarki, lekarzy i pies jeszcze jeden wie pod kogo i do tego jeszcze zasiedlic sie jako GLOS W CZYJEJS GLOWIE .Ludzkie glosy martwe ale kobiecy w glowie--zywy, no szok po prostu .
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”