SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="120055" data-time="1421920120">Mnie zapala sie czerwone swiatelko gdy tylko czytam, ze komus ukazala sie matka boza, anioly, ze moze wejsc do piekla, nieba i tak dalej....Widac z tego ze cos ludzi cjhce naprowadzac na jedynie sluszna droge--religie.....i dalej trzymac ludzi w niewoli umyslu.Toz swietliste istoty powinny wiedziec ze czlowiek sam sobie kuje LOS a nie podszywac sie pod pielegniarki, lekarzy i pies jeszcze jeden wie pod kogo i do tego jeszcze zasiedlic sie jako GLOS W CZYJEJS GLOWIE .Ludzkie glosy martwe ale kobiecy w glowie--zywy, no szok po prostu .</blockquote>Mario, ale to "cudowne" dziecko nigdy nie powiedziało, ze to MB go nawiedziła.  Słyszał głos kobiety To zostało dorobione przez starszyznę cerkwiewną. Może też chcą mieć swoich nieletnich świętych podobnie do 2-ki dzieci z Fatimy?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="120063" data-time="1421942662">Mario, ale to "cudowne" dziecko nigdy nie powiedziało, ze to MB go nawiedziła.  Słyszał głos kobiety To zostało dorobione przez starszyznę cerkwiewną. Może też chcą mieć swoich nieletnich świętych podobnie do 2-ki dzieci z Fatimy?</blockquote>Z relacji matki małego wiadomo ze dziewczyna , której nikt nie widział przyniosła dziecko do karmienia.Nie przypomina to znanej nam relacji z żołnierzem?Ta informacja o pieprzykach mających pojawić się w przyszłości to znajomość przyszłości czy zaplanowana akcja mająca na celu przekonać otoczenie ,że istnieje świat równoległy( ten tłumaczy się wiedzą religijną).Pierzyki i pieprze pojawiają się u pewnych osób historycznych .Określenie Androgyne zostało powiązane z hermafrodytami.Czy aby napewno chodzi o te odbiegające od normy osoby.Takie pojęcie pojawia się w innych źródłach i odnosi się to do osób z jasno określoną płcią.Cerkiew podłączyła się pod ten przypadek i natworzyła wersji wspomagających swoją pozycję.Jak nic chłopiec jest ofiarą  a nie  wyjątkowym dzieckiem.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: danut »

Tacy ludzie mogą być ofiarą, ale tylko innych ludzi, szczególnie fanatyków religijnych i innych sekciarskich grup z powykrzywianymi poglądami np. tych dobrze nam znanych o nadludziach Trzeciej Rzeszy. A temat jest właśnie przedstawiony w fanatyczny sposób mający nas przekonać, jak to Maria napisała, do narzucanych nam przez innych poglądów- Ale nie przekona tych co mają dobrze wyrobiony swój własny pogląd i osobisty wgląd w te sprawy i  tych co nie mają powykrzywianej świadomości.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120068" data-time="1421946562">Tacy ludzie mogą być ofiarą, ale tylko innych ludzi, szczególnie fanatyków religijnych i innych sekciarskich grup z powykrzywianymi poglądami np. tych dobrze nam znanych o nadludziach Trzeciej Rzeszy. A temat jest właśnie przedstawiony w fanatyczny sposób mający nas przekonać, jak to Maria napisała, do narzucanych nam przez innych poglądów- Ale nie przekona tych co mają dobrze wyrobiony swój własny pogląd i osobisty wgląd w te sprawy i  tych co nie mają powykrzywianej świadomości.</blockquote>Ale żeby się wypowiadać n/t/t to należy obejrzeć kilka filmów razem około 5 godzin i nie walić  hoop do przodu.Dzieciak ( lub matka) mówili o indukcjach sennych i innych takich przepadłościach co nam się przydarzyły.Ciekawe, że to tak od 2011 r w tych filmach.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: danut »

Indukcje senne - wcale się nie dziwię, w ciekawym środowisku się urodził i ono mogło oddziaływać na niego bardzo niekorzystnie i nie potrzeba mi  tu większych diabłów. Nasza świadomość, niestety ale żyje w  wielkiej sieci informacyjnej jest narażona na świadomości innych ludzi jacy na nią oddziałują.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120074" data-time="1421948311">Indukcje senne - wcale się nie dziwię, w ciekawym środowisku się urodził i ono mogło oddziaływać na niego bardzo niekorzystnie i nie potrzeba mi  tu większych diabłów. Nasza świadomość, niestety ale żyje w  wielkiej sieci informacyjnej jest narażona na świadomości innych ludzi jacy na nią oddziałują.</blockquote>A ja nie mówię o diabłach tylko o ludziach,.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: danut »

Ty wraz z Andrzejem piszecie o eksperymentach na ludziach, bo dla Was nic nie istnieje poza poznaną tu zmysłami rzeczywistością i wymyślacie teorie z indukcjami świadomości nie mając pojęcia czym ona tak naprawdę jest. Kto mu co indukował może atakowało go otoczenie, czy nie tak ? Mechanizm manipulacji najzwyklejszy i żadne ugrupowania innym się nie posługują.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="120078" data-time="1421949243">Ty wraz z Andrzejem piszecie o eksperymentach na ludziach, bo dla Was nic nie istnieje poza poznaną tu zmysłami rzeczywistością i wymyślacie teorie z indukcjami świadomości nie mając pojęcia czym ona tak naprawdę jest. Kto mu co indukował może atakowało go otoczenie, czy nie tak ? Mechanizm manipulacji najzwyklejszy i żadne ugrupowania innym się nie posługują.</blockquote>Moja historia nie ma związku z Twoją. Doświdczenia podobne. Widziałyśmy rzeczy, zdarzenia nie dostępne innym, które później po latach się spelniły. Ja jednak żadnych duchów nie widziałam. Nawet nie wierzę, że takie mogą się ukazywać. Wierzę jednak, że można ludziom zaindukować przeżycia, które nigy nie miały miejsca. Dla mnie dowodem jest okręt GRYF.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: SŁAWIK - tajemniczy chłopiec z Rosji

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Czakrawartin" data-cid="120083" data-time="1421952410">Ja nie wierzę w cokolwiek, co wiąże się z duchownymi jakiegokolwiek wyznania. To najwięksi manipulatorzy i oszuści od niepamiętnych czasów. Pamiętacie jak starożytni kapłani Egipscy mamili lud, że tylko oni znają datę wylewu Nilu, a znali kalendarz?? Dzisiaj księża i inni chcą nam wmówić, że też znają boskie tajemnice. Brednie. Gdyby Bóg istniał, pozawalałby kościoły już dawno!!!</blockquote>Ja także .Za kapłanami wszelkiej maści idzie kłamstwo i chęc dominacji nad drugim człowiekiem.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”