"Naturalny porządek wszechświata, czyli historia Boga Prawdziwego"

Książki (również w formie e-book'ów) które warto przeczytać i mieć
Ashur112233
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 26, 2015 1:31 pm

"Naturalny porządek wszechświata, czyli historia Boga Prawdziwego"

Post autor: Ashur112233 »

<div> Tytuł książki to "Naturalny porządek wszechświata, czyli historia Boga prawdziwego". Autorką książki jest Daria Gawrosińska. </div><div>Zapewne każdy z Was poszuka teraz tytułu w google i zobaczy, że autorka ma 20 lat. Wiele osób reaguje zdziwieniem i pogardą, kiedy odkrywają tę informację. "Co może wiedzieć 20 letnia dziewczynka?!" - powtarzają. </div><div>Sam też tak zareagowałem, kiedy znajomy pokazał mi tę książkę. I myślałem tak przez dłuuugiii czas - Dotąd, aż nie przeczytałem pierwszego rozdziału... </div><div> </div><div>NUO to coś na kształt nowej filozofii życia, może nawet i religii. Jest to religia lącząca ze sobą naukę i ezoterykę w jedną spójną całość. Nie brakuje również próby rozwiązania kilku zagadek religijnych. I nie są to zagadki typu – czy Chrystus miał żonę albo gdzie jest Arka Przymierza. Tutaj pojawia się coś, nad czym nikt z nas się wcześniej nie zastanawiał, np. Kim był Mojżesz. </div><div> </div><div>Tematem przewodnim jest badanie historii religii. Badanie historii istoty Boga, czlowieka i szatana. Kiedy zaglebiamy sie bardziej w tę lekturę możemy odkryć to, z jaką łatwością da się stworzyć uniwersalną religię, która z nauką stanowi jedność. </div><div> </div><div> </div><div>Do wątku powrócę wtedy, kiedy odpiszą mi tu osoby obeznane już w temacie. Będę ignorował wiadomości, które polegają na bezpodstawnym obrażaniu mnie, autorki albo książki. Ten wątek jest wątkiem dla osób zaciekawionych tematem, nie dla tych, którzy nie biorąc nigdy książki do ręki, od razu zamierzają ją skrytykować, nie mając jakiegokolwiek pojęcia o jej treści. </div><div> </div><div>Jeżeli ktoś chce zadać mi jakieś pytanie odnośnie treści, zapraszam na priv. </div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KSIĄŻKI”