Chemtrails krytycznym okiem.

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: azor »

Pantanal osobiscie bardzo bym chciał aby NWO było tylko bzdurnym wymysłem/modą obecnych czasów, ale gdy się popatrzy nieco z innej perspektywy na to co obecnie dzieje sie na świecie iwstecz to nie wydaje sie to takie bezsensowne a nawet wręcz przerażające.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: Arek 1973 »

Tak Kamkot , przyznam Tobie jak najbardziej rację, wygląda super, tyle koloru i odcieni robi naprawdę wrażenie.

Dopiero jesienią i zimą powietrze staje się tak przezroczyste że można na niebie takie ciekawe kolory oglądać. U mnie to samo, w lato nie ma siły żeby taką czerwień było widać, jesień i zima to normalka
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: arek »

Wielki smog londyński utrzymywał się w Londynie od 5 do 9 grudnia 1952 roku i został utworzony z wyemitowanych do atmosfery gazów pochodzących głównie z kominów mieszkań i fabryk oraz spalin samochodowych. Smog doprowadził do środowiskowej katastrofy oraz śmierci tysięcy Londyńczyków. Większość ofiar wielkiego smogu zmarła na skutek niewydolności płuca oraz hipoksji. Oprócz tego wysokie stężenie dwutlenku siarki w atmosferze prowadziło do silnych uszkodzeń układu oddechowego oraz trwałego uszkodzenia oskrzeli które w konsekwencji zebrało śmiertelne żniwo wśród mieszkańców Londynu.[1]



Na początku grudnia Londyn został nawiedzony przez gęstą mgłę która doprowadziła do znacznego ochłodzenia się powietrza. W konsekwencji mieszkańcy Londynu zużywali dużo większe ilości węgla do ocieplenia swoich mieszkań. Rezultatem tego było skażenie powietrza podczas którego doszło do drastycznej inwersji temperatury. Powietrze zostało skażone wielkimi ilościami gazu oraz pyłu węglowego. Dodatkowym problemem była niska jakość używanego węgla, przez co do atmosfery dostawało się więcej szkodliwych substancji. W wyniku smogu odwołano przedstawienia na wolnym powietrzu oraz większość przedstawień teatralnych i kinowych.



Ze względu na fakt, że Londyn jest znany z mgieł, paniki wśród mieszkańców nie odnotowano, jednakże tylko pomiędzy 5 a 9 grudnia naliczono ponad 4 000 zgonów wywołanych komplikacjami oddechowymi powstałymi w wyniku wdychania smogu. Większość ofiar stanowili ludzie młodzi lub osoby w podeszłym wieku. W ciągu kolejnych tygodni na ostrą niewydolność oddechową zmarło kolejne 8 000 osób, przez co łączna liczba ofiar wielkiego smogu, według współczesnych badań, wyniosła około 12 000.


to pewnie najwieksza akcja NWO na swiecie w owym czasie ,bo kogoż innego ,niestety brak internetu w tym czasie uniemozliwił wszczecia światowego alarmu ,okupacji skwerku ,czy cos.

NWO przygotowywał sie do akcji zagazowania świata ,przy pomocy tradycyjnych metod ogrzewania domów .Biorąc pod uwagę rzekome zapóźnienie cywilizacyjne Polski 50-60 lat, jak nie wydusi Śląska ,to dalej ludziska palic bedą ciętymi oponami,butami ,plastikiem . I ździwko że przekroczono limity zapylenia xD Nie potrza NWO by skutecznie sie wytruc.

ciekawy link
Ostatnio zmieniony pt gru 23, 2011 8:49 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: Katarzyna_1 »

Natrafiłam na pewien post m.in. odnośnie chemtrailsów. Czytam tę katerinę404 i zastanawiam się, czy to "kobita" pisze. "Cuś" mi te jej spiskowe wywody chłopem pachną. Czyżby Antymaterialny?

http://katerina.nowyekran.pl/post/61678,of...awie-chemtrails

a może wiele racji jest w tych wywodach.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
fishbone
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt sty 27, 2015 3:03 pm

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: fishbone »

No   tak. Pilot  mówi, że   ktoś  kontroluje  by  nie  było  nieprawidłowość w  przestrzeni powietrznej,  na  okęciu i  w   samolotach  cywilnych czy wojskowych.  Ktoś...  Czy ten sam ktoś  dozorował      samolot i załogę gdy  CASA  rozbiła się wraz  z  kwiatem polskich oficerów lotnictwa?  Czy ten sam ktoś dozorował  tupolewa z  prezydentem i 96 vipami w tym generałami? W sytuacji,  gdy  CASA'y i Tupolewy  spadają  z  nieba    owi ktosie dozorujący   lotami nad Polską są  mało wiarygodni.  I  do    tego iż   chemtrailsy   rozwiałyby się a nie spadły pionowo - Po pierwsze  opryski są z relatywnie niskich wysokości , po drugie to nie opary tylko   w miarę gęsta od  metali ciężkich zawiesina,   która powoli acz pionowo  spada na zamieszkane  tereny.   Mam  nawet parę fotek  naj owe  samoloty   grają w kratkę nad Gdańskiem, czy nad śląskiem, ale  to pewnie moje  fotomontaże, bo  przecież  ludzie  odpowiedzialni  za  numer z  Tupolewem  nie okłamali by nas w kwestii naszego życia i śmierci? Nie zapominajmy, że NWO   ma 100%  pieniędzy i władzy i może korumpować kogo  chce.I  jak  oznajmił chyba  Leszek Miller  odpowiedzialny za loty  nad polską samolotów CIA z talibami i  narkotykami -  możemy  im skoczyć,  bo  nawet złapani  na gorącym uczynku musieliby  być skazani przez   parlament, który kontrolują i przez  sądy , które kontrolują, prawda? A  jeśli  samoloty z chemtrailasami też są spod znaku CIA, wtedy   cywilny i wojskowy polski kontroler nie ma do nich   dostępu.
robrep
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: sob kwie 27, 2013 10:25 am

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: robrep »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="fishbone" data-cid="120277" data-time="1422390672">No   tak. Pilot  mówi, że   ktoś  kontroluje  by  nie  było  nieprawidłowość w  przestrzeni powietrznej,  na  okęciu i  w   samolotach  cywilnych czy wojskowych.  Ktoś...  Czy ten sam ktoś  dozorował      samolot i załogę gdy  CASA  rozbiła się wraz  z  kwiatem polskich oficerów lotnictwa?  Czy ten sam ktoś dozorował  tupolewa z  prezydentem i 96 vipami w tym generałami? W sytuacji,  gdy  CASA'y i Tupolewy  spadają  z  nieba    owi ktosie dozorujący   lotami nad Polską są  mało wiarygodni.  I  do    tego iż   chemtrailsy   rozwiałyby się a nie spadły pionowo - Po pierwsze  opryski są z relatywnie niskich wysokości , po drugie to nie opary tylko   w miarę gęsta od  metali ciężkich zawiesina,   która powoli acz pionowo  spada na zamieszkane  tereny.   Mam  nawet parę fotek  naj owe  samoloty   grają w kratkę nad Gdańskiem, czy nad śląskiem, ale  to pewnie moje  fotomontaże, bo  przecież  ludzie  odpowiedzialni  za  numer z  Tupolewem  nie okłamali by nas w kwestii naszego życia i śmierci?</blockquote>Tutaj nawet Macierewicz wymięka.
Awatar użytkownika
fishbone
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt sty 27, 2015 3:03 pm

Re: Chemtrails krytycznym okiem.

Post autor: fishbone »

prawo  wzajemności.  Jak  ludzie traktują  dziwną śmierć  prezydenta i  96 vipów - tak są traktowani przez  innych - tu  pilotów samolotów CIA/ONZ. Owszem  3 lata rechotałem ze  smoleńska, nadal  nie   lubię  kaczyńskiego i  macierewicza.  Poznałem jednak prawo wzajemności.  Jeśli    ja z szacunkiem i  troską   podchodzę do  zagadkowej śmierci  96   osób to wtedy  mam prawo  oczekiwać, że pilot  samolotu zrzucającego  chemtrailsy zawaha  się prze  zrzuceniem ich nad  mm  domem.   Jeśli    bym  uważał, że brzózka strąciła samolot   jakoś i że  to ma jakieś wyjaśnienie w błędzie pilota, to dałbym  pilotowi samolotu CIA/ONZ prawo  do  myślenia, że   owa  tajna  smuga  chemiczna rozwieje się  jakoś i  że  to  wyjaśnienie  w walce z globalnym ociepleniem. Poczytaj o  geoinżynierii w dokumentach ONZ.   To   kolejna warstwa kłamstw -  tam czasem  przyznają się iż  chemtrailsami     wpływają na pogodę by rzekomo  ratować nas  przed  globalnym ociepleniem.  Już przyznają, że chemtrailse są tylko  kłamią, że są nieszkodliwe,  lub , że są potrzebne do    kontrolowania pogody. Chociaż  byłem taki sam. Skoro ja przez 3 lata rechotałem, ze smoleńska i  przestałem dopiero niedawno, to  i  Wy  jesteście  jeszcze na etapie rechotania z  macierewicza,  z  chemtrailsów i po  prostu  jeszcze nie nadszedł czas  Waszego przebudzenia.  Taki los. :kekeke:
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”