Zdjęcie UFO z Mazur ?

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: azor »

Znalazłem w swoim archiwum takie zdjęcie z obiektem rzekomo sfotografowanym na Mazurach (?) nie wiem kiedy, pamiętam, że chyba zajmował się tym Rzepecki z tego co pamiętam obiekt był wzrokowo obserwowany  to były wczesne lata 90- te. Czy ktoś pamięta tą sprawę ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Przemekkk666
Weteran Infranin
Posty: 1052
Rejestracja: wt maja 03, 2011 4:35 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: Przemekkk666 »

To było robione analogiem? Bardzo ciekawie wygląda.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: Arek 1973 »

Bardzo  ciekawe i z detalami, wczoraj ją  sobie powiększałem, robi  wrażenie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Luftwafel1946
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 04, 2015 6:23 pm

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: Luftwafel1946 »

Na pierwszy rzut oka widać że przypomina to nieco obiekt podobny do adamsky/haunebu. Będąc na wysokościach czubka drzew nawet jakby był przymocowany żyłką to czubki obu drzew by się lekko uginały. Nie wykluczam możliwości przyklejenia czegoś do okna ale wtedy było by to coś ciemne. Nawet można by było dokonać czegoś w rodzaju montażu przez przyklejenie obiektu wyciętego z dość dużą dokładnością którego zdjęcie zrobiono specjalnie w takim oświetleniu by pasowało do pory dnia w którym wykonano zdjęcie. Pewnie mnie ktoś za te odpowiedź zeżre ale za pewnik można uznać to że obiekt jest po prostu naklejony na zdjęcie tła które swoją drogą jest całkiem ładne.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: azor »

Zanim nie poznamy historii powstania tego zdjęcia wszystko jest możliwe, mi się coś o uszy obiło, że były to trzy zdjęcia w różnych pozycjach w plenerze.
Luftwafel1946
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 04, 2015 6:23 pm

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: Luftwafel1946 »

A w ogóle jacyś świadkowie tego wydarzenia żyją? Bo przydało by się w jakiś konkretny sposób przesłuchać ich osobno i skonfrontować to z możliwościami pewnego oszustwa, wykonać wszelkie możliwe triki i sztuczki rodem będące oczywiście na tamten okres możliwymi do wykonania i potem wyciągnąć jakiś wniosek.
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: arek »

Luftwafel przypominasz  zbyt Tomasza by z Tobą polemizować.  Przesłuchać osobno  :) :) :) dobre sobie ,spróbuj choć raz przeprowadzić wywiad .:) :) :)
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Luftwafel1946
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 04, 2015 6:23 pm

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: Luftwafel1946 »

Czyli człowiek o innych poglądach niż ogół nie ma prawa się wypowiadać. No cóż. Tego nie zagwarantowano mi kiedy wkraczałem na ścieżkę wojny z ufomaniactwem. Odwołując swój poprzedni post podtrzymuję swoją wersję o tym że to zdjęcie to po prostu oszustwo.
Ostatnio zmieniony pn lut 16, 2015 10:05 pm przez Luftwafel1946, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Zdjęcie UFO z Mazur ?

Post autor: Newsman »

Uwaga porządkowa:Przeczytaj raz jeszcze i zobacz o co chodzi. Arek szuka INFORMACJI. Nie pisze, że zdjęcie jest prawdziwe. Nikt nie szerzy ufomaniactwa. Jak chcesz znaleźć świadków, skoro nie wiadomo skąd to ani co... Żelazna zasada - najpierw czytamy o co biega, potem komentujemy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”