Bedroom Visitors - nocni goście

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Pan.X" data-cid="121071" data-time="1424013834">

Ta nie fizyczność i jakieś "sztuczne?" formy przypasowywania się do człowieka jako podstęp to jest dla mnei bezsens.

"Podstępność tych istot" - szczególnie te podstępne, że latają statkami które są formami niematerialnymi jak tu niektórzy sądzą.



Jak mówiłem nie wykluczam form niefizycznych, które mogą się ukazywać bo takie są masowo podczas BV w postaci kapturników czy "hatmen". Czy projekcji faktycznie jakiś statków na niebie bo kto wie. Nawet były i są formy całkowicie duchowe.



Jednak nie rozumiem po co demonom służyć ubranka, czy fizyczne "strzykawki" "latarki" i technologiczne fizyczne sprzęty czy z blachy zrobione pojazdy i jaki to jest wielki podstęp, żeby ludzie tak myśleli. Jak świadkowie leżą na fizycznym stole, dotykane przez fizyczne istoty, czy dotykając ścian czy rzeczy na pokładzie. To to naprawdę muszą być takie sztuczne? Czy wszczepianie podskórnych implantów gdzie są badane w laboratorium no dajcie spokój.

Jak można walnąć w łeb takiej istocie, a tu trzymacie jakąś stronę magii i biblijnych przekonań. Nie niestety nie kupuje takich wersji i chyba nic mnie do tego nie przekona. To to jest temat unikany.

I nie, nie są to żadne bzdury, bo są takie same dowody jak te które powymyślali jakieś sztuczne teorie.



Być może jest tak, że to zupełnie różne zjawiska, a nie to co przyjęte jako powszechnie za UFO.

 </blockquote>Moim zdaniem jedno, nie wyklucza drugiego. Nie wiemy, które zjawiska występowały jako pierwsze, czy te bardziej demoniczne/duchowe, czy te bardziej materialne/techniczne. Nie można wykluczyć tego, że to ta sama siła w różnych swych aspektach. Generalnie chodzi o to, że te zjawiska mają wiele cech wspólnych i niezależnie od tego, czy są ubrane w technologie, czy w demonicznej formie wykazują wiele cech wspólnych. I to głównie o to chodzi, a nie o to, że jak forma demoniczna/duchowa, to już nie może być to inteligencja techniczna i odwrotnie, jak coś wygląda demonicznie nie może być pochodną rozwiniętej technologii... Jedno nie wyklucza drugiego. Demony odeszły do lamusa, za to pojawili się szarzy i spółka. Coś tu nie gra.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: danut »

Pan X -"To to naprawdę muszą być takie sztuczne? Czy wszczepianie podskórnych implantów gdzie są badane w laboratorium no dajcie spokój." - Nie chodzi o sztuczność ale sposób interpretowania bodźców i powstawania obrazu w naszych umysłach i to czy odbieramy poprawnie to co jest rzeczywiście, czy odbiór został zniekształcony i dlaczego w taki sposób.. Hmm narzucanie takiego odbioru i wyglądu przez wszczepione pojmowanie, przez brak poznania a wiarę??
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: azor »

  Można piłeczkę odbić w drugą stronę po co od tysięcy lat ''kosmici'' grzebią w ziemi i cały cas coś ''badają''  przekazują kłamliwe przekazy itp. itd..przecież  to nie trzyma się kupy o czym tu na forum nie raz dyskutowano. Skoro potrafią być o tak w sypiali i straszyć ludzi po co im ''spodki z blachy'' ?  Nie dostrzega Pan cały czas manipulacyjnej strony zjawiska UFO, to że coś jawi się fizyczne wcale takie nie musi być, nie będę odsyłał Pana do autorów takich badań, bo dla Pana to nie ma żadnej wartości a mógłbym wymienić masę takich przypadków.  Jaką ma Pan pewność iż te prymitywne implanty są ''kosmicznego'' pochodzenia ? To my mamy lepsze implanty niż te rzekomo pozostawiane od kosmitów. Już dziś znamy techniki aby dana osoba postrzegała rzeczy niematerialne materialnymi, tych których nie ma, aby były realnie. To wszystko sztuczki manipulacji psychiką i naszą świadomością a to klucz do rozwiązania m.in zagadki z UFO. Nie rozumiesz po co demonom ubranka i inne gadżety. Myślałem,że to wiesz i rozumiesz wystarczy przestudiować  co to jest demonologia co za tym się kryje a wtedy można jakieś swoje wnioski napisać, bo zjawisko UFO ociera się o demonologię czy się to nam podoba czy nie i piszę to jak najbardziej poważnie.  Ja wiem, że to ciężki temat bo nie jest tak modny jak wersja ''kosmiczna'', ale unikanie niewygodnych faktów nie doprowadzi nas do poznania tej zagadki, bo zjawisko tylko do pewnego stopnia można badać naukowo potem nauka jest już bezsilna.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Bedroom Visitors - nocni goście

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote">Nie można wykluczyć tego, że to ta sama siła w różnych swych aspektach. Generalnie chodzi o to, że te zjawiska mają wiele cech wspólnych i niezależnie od tego, czy są ubrane w technologie, czy w demonicznej formie wykazują wiele cech wspólnych. </blockquote>Może  i tak być, w starych legendach to demony uprowadzały ludzi a teraz  szaraki, kiedyś to diabły miały robić wygnioty na polach a teraz też mamy kręgi  i piktogramy tylko że siła która za tym stoi nazywamy inaczej.  <blockquote class="ipsBlockquote">Legendy są zazwyczaj wyssane z palca jak komiksy czy książki fantastyczne (zaraz mnie tu zcytują, dlaczego tak śmiem twierdzić i nie mają słowa "Zazwyczaj" w swoim słowniku mowy, co innego to fakty historyczne miejsc i czasu,  jednak nie odpowiem na to - chyba będę musiał do wszystkiego pisać teraz z wyprzedzeniem wyjaśnienia z wyjaśnień jak ktoś nie potrafi zrozumieć co ja piszę ).</blockquote>Może kiedyś za 500 lat te nasze super ufoprzypadki też będą uważane za legendy bo też nie mamy żadnego  dowodu  na rozbicie  ufa w Roswell albo  na kontakt ufitów z Wolskim,  a moja obserwacja obiektu  ktoś włoży  w szufladę z napisem "przeoczenie"   <blockquote class="ipsBlockquote">świadek z USA dostał coś co przypominało ciasto. Było to wzięte przez Hyneka do jakiegoś science lab kij wie gdzie. Tam badania wykazały jakieś substancje radioaktywne (nie wiem ?). No ale w każdym bądź razie cokolwiek by to nie było. Jest to produkt fizyczny, czyli musiało być to zrobione przez te rzekome istoty w czymś związanym z technologią.</blockquote> i ten placek który inny świadek dostał  w podziękowaniu, bardzo  dziwne no  nie?. Oczywiście że nie mogła to być projekcja albo  sen. Są też inne ślady, gdzie  ufo  wylądowało i pozostały odbicia w glebie, na podstawie eksperymentu, głębokości  śladu  wyliczono nawet ile ten  spodek musiał ważyć. Setki  nagrań, czy   przez kamerę albo przez radar pokazują że to  realne zjawisko. Tak mi  się teraz przypomniało  bo był  taki program  o ufo, pamiętacie tego  Japońskiego pilota który miał spotkanie  z tą  wielką kulą, mówiono o nim  w tym programie, po swoich wypowiedziach już nigdy więcej nie mógł  latać samolotem, odstawiono  go  do  pracy biurkowej :kekeke:  :/ .  <blockquote class="ipsBlockquote">Pierwsze udokumentowane gdzieś było pod koniec XIX wieku. potem z roku na rok przed 1947 i tak były opisy szarych.</blockquote>Nie wiedziałem  o tym, ale lata 60te  i 70te to były zdominowane w porównaniu z innymi grupami obcych albo?  <blockquote class="ipsBlockquote">Jednak nie rozumiem po co demonom służyć ubranka, czy fizyczne "strzykawki" "latarki" i technologiczne fizyczne sprzęty czy z blachy zrobione pojazdy i jaki to jest wielki podstęp, żeby ludzie tak myśleli. Jak świadkowie leżą na fizycznym stole, dotykane przez fizyczne istoty</blockquote> Ja uważam i myślę że  inni  też że to  są jak najbardziej  fizyczne istoty, inaczej  by nie mogły targać przemocą  świadka do  swego pojazdu,  albo świadek  nie mógł pięścią  wygarnąć takiemu  w twarz  <blockquote class="ipsBlockquote"> W kwestii fizyczności to jak wiadomo  siła potrafi tym manipulować na wszelakie sposoby a nawet wytwarzać iluzoryczne sceny, obrazy ''reżyser'' jest wręcz genialny, ale jednak popełnia błędy.<div> </div></blockquote>Może właśnie oni  wytwarzają u ludzi  takie obrazy jak my wedle naszych przekonań i wieku to opisujemy, kiedyś elfy i koboldy a dzisiaj szaraki?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”