Znaki piramid na plecach

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
ctmb
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pt lut 20, 2015 10:13 pm

Znaki piramid na plecach

Post autor: ctmb »

Witam,



Mój pierwszy post tutaj, więc dzień dobry :)



Dziwna rzecz przydarzyła mi się ostatnio.



Od jakiegoś czasu, często swędzą mnie plecy, ale ignorowałem to.



   Pare dni temu, oglądałem reportaże o piramidach w Gizie i akurat tego samego dnia, stanąłem przed lustrem, obróciłem się i zauważyłem na plecach trzy kropki których nie miałem wcześniej. Znajoma zrobiła mi zdjęcie i po krótkiej analizie (zero artyzmu i zmysłu artystycznego u mnie), okazało się że są w prawie że identycznej linii i odległościach jak te 3 piramidy w Gizie.



   Jeszcze raz, na spokojnie porównałem je z tymi ze zdjęć w internecie. Odległości pomiędzy nimi się prawie że zgadzały do milimetra (oczywiście w miarę możliwości oceny zdjęć z komputera), oraz że ta ostatnia najmniejsza piramida nie jest w linii z dwoma, a odchylona trochę w bok. Dokładnie jak w prawdziwym układzie piramid.



   Czy ktoś miał podobne znaki na ciele ? W zasadzie interesuję się wieloma rzeczami para-X, jestem na 100% przekonany że ostatnio widziałem UFO, w młodości słyszałem dziwne dźwięki, ale nie jestem w stanie nawet przebrnąć przez naukę medytacji, aby ruszyć z tematem o krok dalej (brakuje mi jakiegoś mistrza/opiekuna).



   Co oznaczają takie znaki i czy często się u was pojawiają ?  Jeżeli jest to naprawdę coś ciekawego, to załączę swoje fotki tutaj na forum. Zaznaczam, że tych kropek (małych brązowych) jest na moich plecach od groma i mogą w sumie stanowić pewny wzór, ale sam go nie rozczytam stojąc tyłem do lustra i robiąc sobie fotki.



Dziękuję z góry za wszelkie komentarze i sugestie.

 
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”