"Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Przemekkk666" data-cid="121518" data-time="1426850080"> No właśnie, napisz coś więcej.</blockquote>Sama nie wiem. Może to były jakieś senne majaki na skutek stresu. Może się wystraszyłam z gróźbami Didge...? Jestem bardzo sceptyczna co treści zawartych w snach, ale chyba coraz mniej, bo niektóre "informacje" ziszczają się po jakimś czasie.Po tej całej aferze w tym temacie śni mi się młoda kobieta (którą znam od kilkunastu lat) i przez telefon mówi, żebym nie dyskutowała z rzekomym Didge..., bo to drań zdolny do wszystkiego. Podała przykład, że nawet ich synka bił kiedy ten miał 3 latka. Po około dwóch dniach dostaję infromację, że tenże jej mąż zginął tragicznie w Londynie potrącony przez samochód będąc w towarzystwie swojej "narzeczonej".Przpadek? Majki? Trudno poznać prawdę.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
s_virus
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 9:12 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: s_virus »

Czyli tradycyjnie towarzyszka o pseudonimie operacyjnym Katarzyna_1 kłamie, chachmęci, mataczy, aby rozwalić temat. W jakim celu to robi? Ja się domyślam.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="s_virus" data-cid="121524" data-time="1426872457">Czyli tradycyjnie towarzyszka o pseudonimie operacyjnym Katarzyna_1 kłamie, chachmęci, mataczy, aby rozwalić temat. W jakim celu to robi? Ja się domyślam.</blockquote>Wiedziałam, że to Ty pierwszy zarzucisz mi kłamstwo. Masz do tego prawo i nawet się nie obrażam. :DZostałam zapytana więc odpowiedziałam tyle na ile mogłam.  A co byś powiedział; że zwłoki tego chłopaka potrąconego przez rozpędzony samochód nie zostały przywiezione do Polski. Jego rodzice biedni i nie wykształceni emeryci tam pojechali. Jednak nie mieli pieniędzy, aby mógł zostać pochowany w Polsce. "Narzeczona" kasy nie wyłożyła.A co byś powiedział;gdybym Ci podała, w którym kościele w Warszawie odbyła się jego msza pożegnalna? zresztą zamówiona przez jego żonę...A co byś powiedział;jak bym znała która kancelaria adwokacka będzie pośredniczyć w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (z OC ang) i renty dla jego dzieci?.Sprawdza wypadku uciekł ale został pó kilkunastu dniach złapany. Dla średnio inteligentnego człowieka to co napisałam jest do sprawdzenia. Wklejam utwór z 1988 r. i nie ma co doszukiwać się tu jakiegokolwiek zrozumienia. Po prostu napisali i zagrali.Pozdrawiam TW Katarzyna



https://www.youtube.com/watch?v=WirgTjPPKH8
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

Mataczenie jest w tym Katarzyno, że doszukujesz się w userach swoich znajomych nie mając zupełnie pewności do tego kto jest kim.Jeśli miałabyś taką pewność poinformowałabyś nas tu otwarcie i konkretnie o czyjejś z nich śmierci a nie robiłabyś z tego paranoi.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="121529" data-time="1426875424">Mataczenie jest w tym Katarzyno, że doszukujesz się w userach swoich znajomych nie mając zupełnie pewności do tego kto jest kim.Jeśli miałabyś taką pewność poinformowałabyś nas tu otwarcie i konkretnie o czyjejś z nich śmierci a nie robiłabyś z tego paranoi.</blockquote>Średnio inteligentny człowiek dojdzie do tego. Od tego jest internet. Nazwiskami nię będę rzucać. Nie wypada wobec takiej tragedii.Paranoja nie jest moja
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

A mało inteligentny człowiek będzie robił takie podchody. Pozdrawiam! Zaś średnio inteligentny dojdzie do tego, ze istotnie rzucono tu klątwę, jednak nie na Katarzynę i to przez osobę która teraz  zdaje sobie sprawę czym się posłużyła z czym weszła w kontakt i próbuje chować głowę w piasek i oddalać od siebie winę. To się jej nie uda.
Ostatnio zmieniony pt mar 20, 2015 6:44 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

Dojdziemy, choć przykrą drogą,Gdy brat bratu rękę poda,Bo nam i nieba pomogą,I męstwo, praca i zgoda!
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: danut »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Andrzej 58" data-cid="121537" data-time="1426890281">Dojdziemy, choć przykrą drogą,Gdy brat bratu rękę poda,Bo nam i nieba pomogą,I męstwo, praca i zgoda!</blockquote>  Otóż to, widzę że zaczynasz widzieć.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: "Przebłyski" z przeszłego życia i dziwne objawy. Pomocy

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="121538" data-time="1426890439">  Otóż to, widzę że zaczynasz widzieć.</blockquote>A wiesz Danusiu czyje to słowa i kiedy napisane?Jak nic to przekaz do przyszłości od Adama M.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”