Czaszka kosmity?

Nowe znaleziska i hipotezy, o których nie zawsze mówi się głośno...
Awatar użytkownika
Havana
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 12, 2013 2:14 pm

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: Havana »

No owszem, w sprawie słynnej Starchild Skull niczego sensownego jakoś nie ustalono (a przynajmniej ja o tym nie słyszałam). Tyle tylko, że ludzie oczekujący rozwiązania zagadki Starchild Skull, w większości czekają na orzeczenie naukowców w rodzaju: "tak, ojcem dziecka był marsjanin", co utwierdziłoby ich w przekonaniu, że wiedzieli o tym przecież od samego początku  :Silly:Natomiast jeśli chodzi o te rytuały - nigdy nie zgłębiałam tego tematu. Absurdalność wielu z nich po prostu wbija w fotel. Hipoteza o tym, że chciano naśladować wygląd bogów brzmi całkiem przekonująco. Ale co w takim razie można powiedzieć o "bogach" ... :Surprised:  
Awatar użytkownika
Sniper85
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 18, 2013 2:08 pm

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: Sniper85 »

Też mi się wydaje że to deformacja czaszki, wynikająca z np. jakiejś kultury lub choroby.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: Arek 1973 »

Hmmmm, to aż  śmieszne jednak prawdziwe,  w końcu ma się w ręku  naprawdę dziwną  czachę i jest  "nasza" a nie żadnego  muzeum  i jakie są  wyniki?  Pye dał ją  zbadać i okazało się że próbki nie wykazała przydatnego  DNA, może dalsze , wiele droższe badania coś  wykażą,  ale tylko może, facet się spłukał, mieszkał u osoby która płaciła jego utrzymanie  i czynsz  a jak się przypominam z jego  książki  to chyba nawet sposorowała próby dalszych działań.......To naprawdę dziwne  i śmieszne że wszyscy tak się boją coś  podpisać swoim nazwiskiem chociaż  w rozmowach potwierdzili te anomalia czaszki,,,,chociażby wielką pojemność   i teraz  pytanie co mnie korciło podczas czytania książki:     kształt można nadać przez deformację, to jest ok, zgadzam się,  ale czy można też powiększyć w ten sposób komorę gdzie mieści  się mózg?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
slawkomnix
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 28, 2011 8:18 pm
Kontakt:

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: slawkomnix »

Nie ma co szukać w tej czaszcze czegoś szczególnego - nic sie nie znajdzie. :kekeke:
hej ho hej ho
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: Arek 1973 »

Nie zgadzam się  z tym,   czaszka wykazuje parę dziwnych anomalii
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
olry
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 18, 2015 8:54 am

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: olry »

Juz były kryształowe czaszki z ameryki południowej.Jak sie okazało były z XIX w dłuta niemieckiego. A naukowcy zachodzili w głowe jak indianie nie mając narządzi je zrobili ( przez pocieranie mokra szmatka z zairnkami piasku )
Czytałem: Stary Testament, Nowy Testament,; Zacharia Sitchin "Zaginiona Księga Enki", "Dwunasta Planeta", "Schody do nieba", "Wojny bogów i ludzi", "Boskie spotkania" ,; William Bramley "Bogowie Edenu",; K.Łyczakowska, K.Szarzyńska "Mitologia Mezopotamii",; J.van Helsing " Rece precz od tej książki",; A.G. Gilbert, M.M. Cotterell " Prorocza wiedza majów",; Klaus-Rüdiger Mai " Tajemne religie",; Szmaragdowe tablice Thotha z Atlantydy,;  "Epos o Gilgameszu" tłum. K. Łyczakowskiej, P. Puchty, M. Kapełuś,; ( i inne )
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: Arek 1973 »

Bzdura, Indianie nie byli w stanie wynależć szmatek :kekeke:  :D  :D To tylko  dowcip. Olry, temat o kryształowych czaszkach  jest tu  gdzieś na forum
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
olry
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 18, 2015 8:54 am

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: olry »

Chyba w "Proroczej wiedzy majów" dokładnie ustalono z którego niemieckiego warsztatu i czyjego dłuta były te kryształowe czaszki.Poszukam to podam szczegóły.Oprócz zdjęć duzych " zdeformowanych" lub nie bo może obcy mają taki kształt, jest też mnóstwo zdjęć z"dużymi" szkieletami , oczywiście fotomontaże. Trochę mnie to zastanawia, że po ludziach na "śmietniku historii" odnajdujemy wieeeele rzeczy. A to gliniane naczyńie, a to gigurkę z gliny czy jakieś narzedzia. A po obcych nic - nawet plastikowej komórki lub resztek po klimatyzacji - przecież tereny Sumeru czy egiptu sa dość ciepłe :D .Wygląda na to, że mieli pod tym względem ostry reżim, coś jak apel mundurowy w LWP i jak coś zginęło to kopali niezbędnikami aż się znajdzie. Co do ich szkieletów czy kośći - obowiązywała na pewno reguła , że nic na ziemi nie może po nich pozostać.Zresztą żyli wiecznie a jak juz któryś któregoś tam zabił to go inna biginka w trzy dni posklejała i do życia przywróciła.Set w Egipcie poćiwiartował Ozyrysa a Izyda go posklejała a w Sumerze chyba Innana ( Isztar ) tez po 3 dniach swojego ukochanego co się zwał Dumuzi ( Tammuz ) ożywiła. Nasz prorok Jeszua z Nazaretu tez na trzeci dzień ożył ( i wcale tu nie ironizuję ).
Czytałem: Stary Testament, Nowy Testament,; Zacharia Sitchin "Zaginiona Księga Enki", "Dwunasta Planeta", "Schody do nieba", "Wojny bogów i ludzi", "Boskie spotkania" ,; William Bramley "Bogowie Edenu",; K.Łyczakowska, K.Szarzyńska "Mitologia Mezopotamii",; J.van Helsing " Rece precz od tej książki",; A.G. Gilbert, M.M. Cotterell " Prorocza wiedza majów",; Klaus-Rüdiger Mai " Tajemne religie",; Szmaragdowe tablice Thotha z Atlantydy,;  "Epos o Gilgameszu" tłum. K. Łyczakowskiej, P. Puchty, M. Kapełuś,; ( i inne )
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Czaszka kosmity?

Post autor: Arek 1973 »

<blockquote class="ipsBlockquote"> A to gliniane naczyńie, a to gigurkę z gliny czy jakieś narzedzia. A po obcych nic - nawet plastikowej komórki lub resztek po klimatyzacji - przecież tereny Sumeru czy egiptu sa dość ciepłe  :D .Wygląda na to, że mieli pod tym względem ostry reżim, coś jak apel mundurowy w LWP i jak coś zginęło to kopali niezbędnikami aż się znajdzie. Co do ich szkieletów czy kośći - obowiązywała na pewno reguła , że nic na ziemi nie może po nich pozostać.</blockquote>Nigdy się  nie myślałem  że oni tutat mieszkali w taki sposób jak my to robimy, to że nas odwiedzali, nauczali  to raczej wyobrażałem sobie  że było w taki sposób jak w dzisiejszych czasach. Pojawianie się ufo, spotkania  i rozmowy  z załogantami, channelingi, ponadto nieraz  się czytało  jak to ludzie raczyli się grzybkami a potem w ekstazie halucynacji mieli spotkania  z wszystkimi osobnikami Wszechświata. Obcy nie musieli budować dla siebie  domostw, ani cokolwiek zostawiać na Ziemi, mogli przylatywać  i dolatywać kiedy mieli ochotę dokładnie  tak jak robią to dzisiaj. Może dlatego nie mamy żadnych  dowodów z przeszłości
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „ARCHEOLOGIA I ODKRYCIA”