7 GĘSTOŚCI

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
Awatar użytkownika
fishbone
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: wt sty 27, 2015 3:03 pm

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: fishbone »

O gęstościach  jest  kilka źródeł informacji. Kiążka Gwiezdne dziedzictwo, której użyto  na początku wątku,Chanelingi  Plejadian i Kasjopean oraz książka   Hiperfizyka autorstwa J.Rajska M.Rajska J Czapiewski. Autorzy  na 400 stronach  opisują ze szczegółami 7 gęstości, a  prócz tego w 400  godzinach darmowych audycji Rozmowy zaawansowane na YT rozwinęli temat  od  atomu, przez  zasady kontaktu z przyrodą,po  techniki  komunikacji z  opiekunami.Miałem obsejsję by przyłapać ich na nieścisłości  lub fałszu, niestety 400 stron i 400 godzin audycji   jawią mi się  niestety  jako  koherentne  i holistycznie spójne. Także  empirycznie. Licytowanie się  channelingerów na liczbę  wymiarów i liczbę gęstości  też doczekało się  komentarza, ze strony J. Czapiewskiego.iż tort można podzielić na dowolną liczbę plastrów , nie tylko na 7. Tylko, że  ich podział na 7 gęstości  jest  sprawdzony i  przejrzysty i weryfikowalny przez setki  czytelników empiryków.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: 7 GĘSTOŚCI

Post autor: Zbyszek »

Ilosc poziomow wielsowiata , czy gestosci?  One sie zmieniaja. Ponoc najpierw powstaly plany duchowe a potem byly doklejane coraz nizej:))  co umozliwilo jazni wciagc sie w coraz  wolniejsze poziomy. Kazdy kolejna nowopowstala wartswa , liczona od gory,- dorzuca cos do umyslu jazni. Jazn jakby sie rozrasta w doznania, rozbudowujac poprzez te gestosci umysl kosmiczny . To w sumie jest istota gestosci a ich ilosc jest nastepstwem porzadkowania przez obserwatora  tych grup doznan w pewne  poziomy. A wiec czy 7 albo wiecej to raczej rybka Wazne jest co sie dzieje na ktorym poziomie. A kiedys jeden goscio mnie przefazowal i umozliwil mi na chwilke wglad w stan pelnego rozwoju cial niefizycznych, czyli chyba to czego sie pragnie w duchowym rozwoju. ZAwsze mnie szarpalo przy zmianach swiadomosci, jakis niedobor trzezwosci, woli , albo energii mi doskwieral, rozne odczucia ciezaru z paleniem wewmetrznym, ale przy tym pokazie  mialem mozliwosc odczuc luksus pelnej integracji. Co mi bylo? A fajnie bylo, dziwny spkoj, poszerzona swiadomosc i wglad w aury i swiadomosc  czy raczej umiejetnosc zarzadzania cialami jednoczesnie. No cos takiego. Obserwowanie i analiza inaczej wtedy przebiega, samym postrzeganiem rozwiazuje sie wiekszosc palacych obecnie czlowieka zagadnien, bez koniecznosci silnej koncentracji, Noooo latwiej bedzie kiedys, ale pewnie potrwa, raczej dluzej niz te optymistyczne , obiecane zmiany za 50 lat. Poza tym mozna sie liczyc iz ilosc gestosci moze wielokrotnie przekraczac nam znane poziomy, w ktorych my jako istoty ludzkie uczestniczymy,- poprzez subtelne ciala bierzemu udzial.. Moga bys takie poziomy, gestosci do ktorych nie mamy dostepu i sa przeznaczone dla wybranych rodzajow istot.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 12, 2015 1:10 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”