OOBE - jak to jest?

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="122566" data-time="1438526918">
Epoka bez królów? hmm taka, że wszyscy żyją w iluzji tylko Ty nie? Już Ronin ci napisał - skoro wyciągasz takie hipotezy to skąd masz pewność, ze to właśnie nie Tobie wgrywają a innym? Umiesz odpowiedzieć na tak proste pytanie?
</blockquote>
To cytat z hipostazy archontów..Tysiące lat co sprawniejsi na umyśle zwracali na to uwagę.Nie napisałem nic nowego.Pisałem też ,że mi wgrywano .Nawet to samo co innym dyskutantom.Moje różnią się tym ,że zawierają przyczyny.Tego nie znasz Danusiu.Przykładowo - Kasia ode mnie dowiedziała się ,że w Warszawie na Agrykoli była skocznia narciarska.Niedawno sprawdziłem i okazało się ,że rzeczywiście była.Pomyślisz ,że to nieważne.Z zawodami na tej skoczni wiąże się indukcja dotycząca terminu zmian..Znasz indukcję o ludziach podpierających klamkę drzwi kołkiem.Zostali zabici .Z tą historią wiąże się inna indukcja (wspólna z kimś) o człowieku w jednym bucie na cmentarzu.Zakończenie bardzo pozytywne.Podpowiem enigmatycznie - to ten "który nie jest już archiwalny".
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: danut »

Bujanie obłokowe - nic więcej Andrzeju. Ja też powybieram sobie mnóstwo fragmentów z rożnych dzieł i stworze z tego mix i uda się go zrobić w dowolny sposób, taki jaki sobie tylko nie wymyślę.. kicha jak nic.. Podpisze do swoich zdarzeń dzieła Mickiewicza, Sienkiewicza kogokolwiek i juz mam to co ty.. :)
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="122568" data-time="1438528660">
Bujanie obłokowe - nic więcej Andrzeju. Ja też powybieram sobie mnóstwo fragmentów z rożnych dzieł i stworze z tego mix i uda się go zrobić w dowolny sposób, taki jaki sobie tylko nie wymyślę.. kicha jak nic.. Podpisze do swoich zdarzeń dzieła Mickiewicza, Sienkiewicza kogokolwiek i juz mam to co ty.. :)
</blockquote>
" Gdy ten co wodę nosi Wielka Niedźwiedzica stanie na tylnych łapach"
Przeczytaj "Zimę " Mickiewicza..
Zawody w Warszawie odbywały się zimą.
Sienkiewicz też ostatnio był używany (Potop).Znajdował się na zdjęciach naszej wielokrotnie wspominanej Stokrotki ( skąd to się wzięło na tych stronach?)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: danut »

" Gdy ten co wodę nosi Wielka Niedźwiedzica stanie na tylnych łapach" - w erze wodnika zalane zostaną Włochy? :) bo o Warszawie tu nic nie ma.. Jak ja mam dość tych spekulacji wokół przepowiedni naginanych do czego tylko i komu pasuje. Czy wiesz, że Hitler wielbił Nostradamusa bo wyczytał u niego, że odniesie wielkie zwycięstwo i wygra wojnę? - to znana sprawa i propaganda z drugiej wojny światowej. Jak to jest z OOBE - gdzie człowiek ma możliwość zajrzeć to właśnie piszemy ze Zbyszkiem i już żadni jasnowidze nam nie podskoczą, bo ja jeszcze i wiem że rzeczywistość można skorygować i puścić ją w innym kierunku. A wszystko co złego się w niej wydarza jest winą tych, którzy tak widzą i taką złą rzeczywistość planują, to o nich pisałam ze są wychwytywani i zapisani na wilczy bilet, nie baw się w to.
Ostatnio zmieniony ndz sie 02, 2015 7:43 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="122570" data-time="1438544146">
" Gdy ten co wodę nosi Wielka Niedźwiedzica stanie na tylnych łapach" - w erze wodnika zalane zostaną Włochy? :) bo o Warszawie tu nic nie ma.. Jak ja mam dość tych spekulacji wokół przepowiedni naginanych do czego tylko i komu pasuje. Czy wiesz, że Hitler wielbił Nostradamusa bo wyczytał u niego, że odniesie wielkie zwycięstwo i wygra wojnę? - to znana sprawa i propaganda z drugiej wojny światowej. Jak to jest z OOBE - gdzie człowiek ma możliwość zajrzeć to właśnie piszemy ze Zbyszkiem i już żadni jasnowidze nam nie podskoczą, bo ja jeszcze i wiem że rzeczywistość można skorygować i puścić ją w innym kierunku.
</blockquote>
Ten cytat pochodzi Danusiu od Nostradamusa , Który nie jest już archiwalny.Włochy nie zostaną zalane.Hitler nie mógł znać zawartości centurii , bo nie było podstaw ,żeby je odczytać..Nostradamus nie był jasnowidzem a członkiem grupy Pierwszego.Dziś przekazuje informacje od tego najważniejszego.Co do korygowania rzeczywistości , to nad tym pracuje wielu zwanych Trzcinami Pierwszego.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: OOBE - jak to jest?

Post autor: danut »

Nostradamus był pachołkiem królowej Francji Katarzyny Medycejskiej coś jak caryca Katarzyna i Rasputin..  Dla mnie to obie bardzo mgliste postaci są, cwaniacy, okultyści i żadni wielcy.. Ale oczywiście propaganda i reklama robi swoje.
Ostatnio zmieniony ndz sie 02, 2015 7:59 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”