Bardzo silne deja vu, wizje, prekognicja, inna rzeczywistość... POMOCY

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Tygrysek
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 17, 2015 1:53 pm

Bardzo silne deja vu, wizje, prekognicja, inna rzeczywistość... POMOCY

Post autor: Tygrysek »

Witam potrzebuje pilnej pomocy, nie wiem jak i od czego zacząć więc po prostu opowiem...

Od pewnego dość nie długiego czasu prześladuje mnie potężne deja vu a nawet wizje na jawie, niedawno (3 dni temu) miałem sytuację gdy doszło do ogromnego nasilenia tych odczuć widziałem kilka rozwiązań jednej sytuacji i nieświadomie doszedłem do jednego z nich w 100% i w pewnym momencie byłem w stanie przewidzieć wszystko co zaraz się wydarzy, uczucie to do dziś opuściło mnie tylko w pewnym stopniu. Widziałem kilka rozwiązań swojego życia w jednym z nich umieram za niedługi czas, i czuję że dochodzę do tego właśnie rozwiązania... Potrzebuję pilnej pomocy gdyż nie wiem co się ze mną dzieje. Już kiedyś miałem takie uczucia nigdy tak silne jak ostatnimi czasy, w życiu moja prekognicja towarzyszy mi chyba od zawsze ale także nie w takim stopniu... czasem zadziwiam siebie sam, nie wiedząc czegoś jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie poprawnie co bardzo w życiu mi pomogło, piszę o tym pierwszy raz gdyż czuję że coś wymyka się z pod kontroli, proszę o pomoc, nie wiem co mam sądzić nie wiem nic na ten temat, mimo tak długiego czasu odkąd te zjawiska zaczęły się dziać, niczego w internecie nie szukałem, zacząłem dzisiaj i jedyne co znajduję to nic... 
Awatar użytkownika
Janek
Infrzak
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 02, 2014 4:24 pm

Re: Bardzo silne deja vu, wizje, prekognicja, inna rzeczywistość... POMOCY

Post autor: Janek »

Tak to jest jak sie bierze psychodeliki...Moim zdaniem snujesz cały czas wizję przyszłości a uwagę zwracasz tylko na te scenariusze które się ziściły. Może warto by zakotwiczyć na troche w teraźniejszości?
flectere si nequeo superos, Acheronta movebo
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”