Układanka prekognicji

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Układanka prekognicji

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Czy da się, choć w niewielkim stopniu, przewidzieć przyszłe zdarzenia? Odchodząc od tematu wielkich jasnowidzów, profetów i ich przepowiedni, warto przyjrzeć się temu, jak próbowano udowodnić istnienie tego ulotnego zjawiska. Dlaczego jedni są bardziej predysponowani do „zaglądania” w przyszłość i czy w wyjaśnianiu tego zjawiska w sukurs przyjdzie nam fizyka? Wreszcie, czy można nie tylko udowodnić, ale również praktycznie wykorzystywać prekognicję?



CAŁOŚĆ
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Układanka prekognicji

Post autor: danut »

Super temat, tylko potrzeba dostatecznie się w niego zagłębic, no i myslę, ze w końcu zostanie odkryte to co zakryte i fałszowane od dawien dawna..I te słuszne spostrzeżenia co do prekognicji...
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Układanka prekognicji

Post autor: Sandra »

Pytanie brzmi: dlaczego pomimo tylu przeciwieństw rośnie liczba naukowców, którzy ryzykując nowe formy spalenia na stosie, próbują skompletować układankę prekognicji? Powód jest jeden: przyszłość, którą wielu z nas postrzega całkiem jasno. Badacze wiedzą, że ten, kto w sposób przekonywujący wyjaśni zasadę działania prekognicji, da światu przemianę większą niż rewolucyjne poglądy Kopernika, Newtona, Einsteina i Freda. A jest tak dlatego, że nawet przelotny obraz przyszłości, choć odrobinę jaśniejszy od tego, co daje nam rachunek prawdopodobieństwa, może mieć ogromni i niewyobrażalny wpływ na zdrowie i stan posiadania zarówno jednostek, jak i całych narodów, a także na kwestię przetrwania ludzkości na planecie Ziemia.







Każdemu prawie przytrafiła się jakaś mniejsza lub większa prekognicja, więc dlaczego tym się nie zająć. :rolleyes:
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Układanka prekognicji

Post autor: danut »

Pantanal nie przewidziec, to jest cos innego, a byc tam i wszystko zobaczyc ze szczegółami, dotknąc i odczuc jako inna osoba -obserwator...Wiem, że powiesz-Niemożliwe, ratunku!! :)...
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Układanka prekognicji

Post autor: dino_24 »

[quote name='Gość' post='76615' date='23 listopad 2010 - 02:14']błędy pisowni - rzecz karygodna granicząca z niechlujstwem[/quote]



O ! , Pan Literka się ''znalazł'' . :lol:

Zdanie zaczynamy dużą literką a kończymy kropką , Panie Literka.



Pozdrawiam i przepraszam za ''offtop'' .
jjc
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: pt lis 26, 2010 11:30 pm
Kontakt:

Re: Układanka prekognicji

Post autor: jjc »

ja mysle, ze glownym celem jest prekognicja kontrolowana
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Układanka prekognicji

Post autor: danut »

Jest ulotnych i nie da się sterowac..choc wielu pewno próbuje i wymysla takie sposoby..hmm.. tylko czy tak naprawde wiedzą z czym mają do czynienia i co tak naprawdę zachodzi...?...spowodowane jest to poniekąd takimi sytuacjami- ktos coś zauwaza u jakiejs osoby, która np. bardzo trafnie cos przepowiedziała, ta wieśc się rozchodzi i potem...:).. mnie to smieszyło zwykle i nie poddawałam się biorąc udział w takich maskaradach, wydaje mi się, ze musi byc nawet zagladaniem bez uzycia naszej świadomosci, bo gdy ona się miesza do tego to obrazy za chiny nie będą prawdziwe...i potem smiech na sali..Teraz to czy istnieje taka prekognicja, która pozwala dosłownie przewidziec przyszlośc- chyba nie, zauważ nawet, gdy tak jak ja znajdziesz się w takiej dosłownej ze szczegółami to nigdy nie ma się pewności która sie tu wydarzy, bo mogła przeciez zaistniec inna to co opisywałam z ta parą wynajmująca mieszkanie, lub ta z tym domem na wzgórzu, którego tam do dzisiaj nie ma...a jesli samo zaglądanie w przyszłośc jest jej tworzeniem, wybieraniem? ..przecież to może okazac się nawet niebezpieczne..No a co do sceptyków i "udowodnij"-"Jesli chcesz no to wierz, jesli nie chcesz to nie musisz..."-tak jak pisalismy ...lepiej opowiedziec ze szczegółami jak to naprawde jest niż przypisywac swoje doświadczenia błędnie zinterpretowanym teoriom , bo skoro zajmują sie tym juz od wieków i jeszcze nie zostały udowodnione, to ich juz nikt nie udowodni,a prędzej zaprzeczy im i odkryje zupełnie cos innego- zjawiska które miały i mają miejsce..a dopiero potem.. dlaczego zachodzą..
Galler
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 30, 2015 7:54 am

Re: Układanka prekognicji

Post autor: Galler »

Witam,
 
Temat przewidywania przyszlość, a także jej kreowania to rzeka. Można spędzić całe życie badając te wątki cały czas ucząc się czegoś nowego. Polecam ze swojej strony bloga www.oszukajprzeznaczenie.pl którego śledzę od niedawna i można wyczytać tam ciekawe rzeczy na ten temat. Autor się rozkręca :-)
 
!
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”