czerwone coś samolot wojskowy czy Dron ??

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
domenddz
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 23, 2015 12:28 am

czerwone coś samolot wojskowy czy Dron ??

Post autor: domenddz »

Witam dzisiaj z kolegą zaobserwowaliśmy dziwny samolot i ile to można nazwać samolotem z Daleka było widać tylko czerwony obiekt zbliżający się do nas .gdy się zbliżył to lekko migał na biało jak normalny samolot lecz dużo wolniej były te mignięcia (czerwony kolor był stały i bardzo mocny było widać kolor czerwony już w oddali) , jak nas minął to z tyłu zaobserwowaliśmy 2 światełka w linii prostej leciał dość nisko ale go nie było słychać i miał dziwny kształt , Zainteresowani od razu weszliśmy na  flightradar24 i nic nie pokazało w okolicy . , nie mamy pojęcia co to było . z wielkości był mniej więcej jak zwykły samolot pasażerski , prędkość też była normalna leciał z wschodu na zachód  
domenddz
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 23, 2015 12:28 am

Re: czerwone coś samolot wojskowy czy Dron ??

Post autor: domenddz »

dzisiaj znów widzieliśmy 1dnego pana i postanowiliśmy wejść na dach mojego budynku 3 piętro ciemno było widoczność kozak . co się okazało ok godziny 22 było ich kilka i latali w różne strony ( wrocław legnica ząbkowice ) ja jestem z Dzierżoniowa , Dolny ślązk 56 km od wrocławia obiekty ogólnie kierowały się bardziej na zachód i wschód o różnej wysokości ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”