Jeszcze raz...

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Picolo88
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 07, 2015 7:16 pm

Jeszcze raz...

Post autor: Picolo88 »

Picolo88
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 07, 2015 7:16 pm

Re: Jeszcze raz...

Post autor: Picolo88 »

Naprawdę uważacie że to bug ?
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Jeszcze raz...

Post autor: charlie2tango »

Masz na myśli tego ptaka?
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Jeszcze raz...

Post autor: Arek 1973 »

Też mi  to wygląda na ptaka
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Picolo88
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 07, 2015 7:16 pm

Re: Jeszcze raz...

Post autor: Picolo88 »

Naprawdę uważacie to za ptaka? To są dwa obiekty poruszające się z bardzo dużą prędkością. Zróbcie stopklatkę i popatrzcie na ten kadr. To nie boli.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Jeszcze raz...

Post autor: charlie2tango »

No dobrze, jest to niewątpliwie latający spodek Plejadan z ósmego poziomu gęstości w jądrze galaktyki Zeta Reticuli, rozwijający właśnie 10 prędkość warpową, dzięki przetłaczaniu ciemnomaterialnej plazmy pod kadłubem przy pomocy skrzydlatych wypustek.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Andrzej 58
Weteran Infranin
Posty: 1041
Rejestracja: sob maja 09, 2009 4:20 pm
Kontakt:

Re: Jeszcze raz...

Post autor: Andrzej 58 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="charlie2tango" data-cid="123068" data-time="1450173412">
No dobrze, jest to niewątpliwie latający spodek Plejadan z ósmego poziomu gęstości w jądrze galaktyki Zeta Reticuli, rozwijający właśnie 10 prędkość warpową, dzięki przetłaczaniu ciemnomaterialnej plazmy pod kadłubem przy pomocy skrzydlatych wypustek.
</blockquote>
Pytasz Tango o podręczniki do samodoskonalenia (tu w innych tematach).To Ci radzę - wyrzuć te śmieci  albo oddaj na makulaturę.Dlaczego?- bo szkodzą na wzrok i myślenie.Picolo88 ma rację , Na zatrzymanej klatce z filmu , który zamieścił są dwa obiekty.Napewno nie jest to podwojenie tego samego obiektu ponieważ widać je na różnych poziomach.Gdy zatrzymać obraz w odpowiednim momencie , to widać identyczny kształt obu latadełek.(wydłużona , spłaszczona na spodzie elipsa).Kolor obu identyczny i balansujący między pomarańczowo żółtym.Nie ma co kombinować.W żadnym przypadku obiekty nie przypominają ptaków.
Awatar użytkownika
charlie2tango
Infranin
Posty: 246
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 7:53 am

Re: Jeszcze raz...

Post autor: charlie2tango »

Przyjmijmy więc dla dobra dyskusji, że to nie jest ten statek Plejadan, ptak, tylko rzeczywiście dwa obiekty UFO. Co to zmienia w naszym rozumieniu tego zjawiska, co nowego wnosi do sprawy? I czy ktoś z Was jest w stanie coś z tym materiałem ze stop-klatki zrobić? Wyostrzyć, odwrócić kolory itd.
Pozdrawiam
c2t
"Na Księżycu się nie żyje / a na Ziemi ziemskie troski / Nikt nie mieszka na Księżycu / morsem nadał Pan Twardowski
 Ciekaw jestem gdzie jest E.T. i co robi dziś pies Łajka / Skąd się biorą ci kosmici w dobranockach snach i bajkach"  Akurat "Bajka o Księżycu"
Awatar użytkownika
Janek
Infrzak
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 02, 2014 4:24 pm

Re: Jeszcze raz...

Post autor: Janek »

Po co kombinować, widac wyraźnie że to ptak w bliskim kadrze.

klatka 1.JPG
klatka 2.JPG
klatka 3.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
flectere si nequeo superos, Acheronta movebo
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”