Życie po życiu

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
ame93
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 05, 2012 12:04 pm
Kontakt:

Re: Życie po życiu

Post autor: ame93 »

[quote name='observator' post='97812' date='04 czerwiec 2012 - 12:54']W przeciwieństwie do większościowego poglądu uważam że człowiek jest duszą nierozerwalnie spojoną z ciałem, a nie duszą w ciele. Nie ma w sobie nic nieśmiertelnego, inaczej żyłby wiecznie i nie podlegał procesowi starzenia i śmieci.[/quote]



;) Ciekawa teoria. Właśnie co się dzieje po życiu? Nasze teorie są różne , zależnie od wiary. Różne fora rozpisują się na ten temat wczoraj np czytałam http://smierc-zycie.comech człowiek się naczyta różności i nie wie co o tym myśleć . :AlienGreen:



Ostatnio zmieniony wt cze 05, 2012 12:34 pm przez ame93, łącznie zmieniany 1 raz.
Fanar
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 10, 2016 12:12 am

Re: Życie po życiu

Post autor: Fanar »

Nie ma dowodów obiektywnych na istnienie życia po śmierci - nikt kto tak naprawdę umarł nigdy z stamtąd w wiarygodny sposób nie powrócił - nikt nigdy tego faktu w wiarygodny sposób nie udokumentował!
Owszem miewamy takie coś jak LD czy OOBE ale to nie jest to samo co "całkowita śmierć".
Śniłem LD i rozmawiałem z tzw. duchami/demonami :) ale wiarygodnych (w sensie namacalnych) dowodów nie posiadam!
Bo co widzę/słyszę Ja nie koniecznie widzisz/słyszysz Ty!
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”