Moje Najciekawsze Przeżycie Senne

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Fanar
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 10, 2016 12:12 am

Re: Moje Najciekawsze Przeżycie Senne

Post autor: Fanar »

Stoję na środku jakiegoś placu - otacza mnie czerń - coś wzywam (chyba ktoś nacisnął mi na odcisk). Otoczenie drży od wibracji (mego ryku :) Na około pojawiają się cienie. W pewnym momencie nawiązuję kontakt wzrokowy z jednym z nich - pokazuję mu jakiś tunel (drogę) głową nie odwracając ani na chwilę wzroku który świdruje jego czarne oczy. Nie dostrzegam skinienia kiedy odwraca się i zaczyna podążać "drogą" którą mu telepatycznie przed chwilą pokazałem (ale czuję lęk w miarę oddalania się ode mnie istoty!).
...reszta jest moja! pozostanie między mną a mym Stwórcą!
Awatar użytkownika
cigane
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 9:31 am
Kontakt:

Re: Moje Najciekawsze Przeżycie Senne

Post autor: cigane »

Ten sen zapamiętałem na całe życie : Byłem po imprezce strasznie zmęczony a w tv właśnie leciał film ,,Wspólnota'' wg Stiebera, tyle razy go przegapiłem że mimo dużego zmęczenia postanowiłem go obejrzeć po obejrzeniu 2/3 fabuły zmorzył mnie sen , jak się okazało sen świadomy , otóż zaczął mi się śnić dalszy ciąg tego filmu , ale już  w innej scenerii i ze zmienioną fabułą , wkrótce marzenie senne się skończyło i kiedy otworzyłem oczy na ekranie tv właśnie leciały napisy końcowe , nie wiem do dziś czy to sugestia czy przypadek...jedno wiem na pewno po raz kolejny nie obejrzałem filmu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”