Hipnoza bezwiedna

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
nefretete
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 19, 2017 6:34 am

Hipnoza bezwiedna

Post autor: nefretete »

Znam i mam wyprobowanych wiekszoc technik hipnozy, jednakze zafascynowala mnie jadna ktorej nie znam a widzialam ze jest mozliwa i efektywna: osoba idaca ulica zostala zahipnotyzowana przez inna, idaca z tylu.
 
Sadze ze to niezwykle ciekawa technika i z czystej ciekawosci chcialabym ja poznac.
 
Sadze ze mozna isc za druga osoba i przekazywac jej sugestie polgosem. Jednakze jakie by to byly sugestie i na jaka sugestie zamienic: "Spij" tak by druga osoba nie zatrzymala sie popadajac w glebiki trans lecz by kontynuowala dalej to co robi?
 
Probowalam to robic bez slow podazajac za innymi osobami, wylacznie sila woli, jednakze bez rezultatow. Widocznie nie mam takich zdolnosci jak Messing :).
 
Czy ktos zna taka technike lub ma jakis ciekawy pomysl? 
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Hipnoza bezwiedna

Post autor: Zbyszek »

hipnoza cienka sprawka, zwlaszcza te szepty , by zasnac, czy wykonac czyjes intencje. lepiej sie zajmowac cwiczeniami rozwijajacymi slyszenie czyichs podszeptow mentalnych. W schizofreni mowi sie o uglosnianiu glosu, ktory moze stac sie slyszany przez innych. Wlasnie ten glos wydaje polecenia osobom, ktore nie sa rozbudzone w dchowych planach. .Im bardzej czelk spi w niefizycznych swiatach, tym mniej sobie zdaje z takch podszeptow. Wiekszosc ludzi wykonuje takie polecenia do pewnego stopnia. Za to, gdy sie spotka osobe ktora slyszy skierowane do niej takie polecenia, wtedy lepiej zmykac co sil w nogach. Takie rozmowy nazywaja sie rozmowami cieni.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 09, 2017 9:55 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Hipnoza bezwiedna

Post autor: danut »

Powiem Wam, że jest to bardzo ciekawy temat i taki na który tu wypisałam dużo postów już. Nehretete nie popieram tego, ze próbowałeś to robić, cieszy mnie że nie miałeś rezultatów. Messing to wysokiej klasy hipnotyzer i manipulator, szkolony u Stalina :) kim tu się zachwycać? :) Zbyszku tak lepiej się wyszkolić w słyszeniu tych podszeptów słanych do nas, bardzo często mogących nam skutecznie zaszkodzić, a my nie wiemy nawet kiedy i jak i dzięki komu tak się dzieje. "gdy sie spotka osobe ktora slyszy skierowane do niej takie polecenia, wtedy lepiej zmykać co sil w nogach" :) = Tak jest w młodości ich nie słyszałam, nie umiałam rozpoznać. Byłam zbyt ufna do ludzi i nei mieściło mi się w głowie, ze z pozoru tacy jak ja mogą dokonywać rzeczy o których mi się nawet nie śniło, strasznych rzeczy po zmienianie jak wspomniany Messing innym sposobu widzenia ( bez przyrównań, autentycznego widzenia). Dziś wyłapuję dość szybko takie sprawy i masz rację lepiej niech spekulanci/ manipulatorzy szybko odstępują bo moje odparcie słanych mi złych intencji może spowodować u nich kłopoty często dwa razy silniejsze. Ja "słysz" a nawet mam wizję co gdzie kiedy kto próbuje i jak na mnie oddziaływać :). Mocno się z tego cieszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”