Kule na zdjęciach, ORBY?

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
ORBY ??
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 04, 2017 11:01 am

Kule na zdjęciach, ORBY?

Post autor: ORBY ?? »

Witam, w lutym tego roku siedząc przy komputerze przyszła do mnie mama mówiąc że zrobiła 3 zdjęcia w kuchni na których pojawiły się jakieś 4 jasne kule. Jestem osobą która w takie rzeczy średnio wierzy itp, ale gdy pokazała mi te zdjęcia to lekko byłem w szoku :] po tym jak mi je pokazała zrobiła kolejne 3 z tej samej perspektywy i nic, mówiłem jej że światło się musiało jakoś odbić czy coś ale sam nie byłem pewny, wszedłem na nastepny dzień na internecie poszukać co to i doczytałem że są to tzw ,, ORBY " choć znalezione w internecie zdjęcia z kulami nie przekonywały mnie jak te zrobione przez moją mame. Zapraszam do komentowania i wyjaśnienia sprawy chciałem o tym napisać w internecie odrazu lecz nie znalazłem odpowiedniego forum więc wrzucam to tu.

PS. Wstawiam tylko 1 zdjęcie ponieważ na dwóch pozostałych jest moja mama zrobiła sobie zdjęcie i te kule ją otaczały a sama nie chce żeby jej wizerunek znajdował się w internecie. Aha i zdjęcie zostało wykonane o godz 00:33.

ZDJĘCIE: <a href="http://www88.zippyshare.com/v/1QqZVJ5n/ ... le.html</a>
Awatar użytkownika
Northwood
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 5:09 pm
Kontakt:

Re: Kule na zdjęciach, ORBY?

Post autor: Northwood »

Nie ma na tym zdjęciu nic niezwykłego.
Jak się robi zdjęcie po ciemku z lampą błyskową to często drobinki kurzu w powietrzu powodują taki efekt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”