HRABIA de SAINT - GERMAIN

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
TimeTraveler
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 02, 2017 8:43 pm

Re: HRABIA de SAINT - GERMAIN

Post autor: TimeTraveler »

Witajcie.

Mimo że temat był poruszany niemalże dekadę temu, to nadal jest on świeży.

Sam Hrabia de Saint-Germain, znany również jako Robert Leopold to bardzo ciekawa postać,która żyje wiecznie. I nie mam na myśli tu życia w samej legendzie. On żyje naprawdę.Z racji mojego zainteresowania owym tematem od lat dziecięcych dowiedziałem się sporo- więcej niż ktokolwiek inny. Wytłumaczenie jego znikania jest proste. Hrabia jak niewielu innych posiadaczy owego genu jest w stanie przenosić się w czasie. Samo podróżowanie w kręgu zainteresowanych to czynność nie tak kolorowa jak się wydaje. Chociażby dlatego że czas jest ograniczony, a pozatym nie można przenieść się dalej niż do XVI wieku. Nieśmiertelność to również prawda. Ale tymi informacjami dzielić się nie mam zamiaru, z kilku ważnych powodów.

Kto wie, może ludzkość sama kiedyś do tego dojdzie.

Chociaż dla każdego z Was, jak mi się wydaje, jest to dobry temat do pustej rozmowy, to nie macie pojęcia jaką sprawą się zainteresowaliście.

Ludzie nie wierzą w to czego nie rozumieją, więc nie oczekuję że ktokolwiek z Was będzie to darzył choć krztą zaufania. Aczkolwiek powtórzę po raz ostatni.

Hrabia de Saint Germain nadal żyje.

A ja sam miałem przyjemność się o tym przekonać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”