Niepokojący sen.

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Niepokojący sen.

Post autor: Katarzyna_1 »

Nie kojarzę nazwy miejscowości. Ci moi na wojskowych odkrytych samochodach mieli poważne, ale pogodne twarze.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Niepokojący sen.

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="124898" data-time="1505284013">
Zatem sama Katarzyno widzisz jak to jest z tymi snami na jawie. Pamiętam tę twoją relacje sprzed 7 lat. A lunapark w Rydze? Czy sprawdziłaś jak wygląda teraz budynek na przeciwko, który wówczas widziałaś??Wiele z takich spostrzeżeń własnych opisałam i jest prawie pewne gdzie wtedy się zagląda i co widzi i że nie są o halucynacje, pozdrawiam
</blockquote>
Tak widziałam ten budynek kilka lat temu, odrestaurowany, piękny, ze złoconą sztukaterią na elewacji. 
Tutaj filmik dot. koncepcji J. Pająka - światy równoległe? czy on coś o tym mówił? <a href="https://www.youtube.com/watch?v=-2_d5FM ... 5FMZnuA</a>
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niepokojący sen.

Post autor: danut »

Miejsca w których spotykałam się z wydajacą się mi wtedy osobą nieznaną a potem rozpoznaną jaką tą mną z przyszłości zmieniały się na czas tego kontaktu z nią. Opisywałam studio fryzjerskie, posterunek polcji oraz biuro turystyczne, które tam w ogóle wtedy nie isyniło, budynki takie pojawiały się w odległej do tamtych czasów przyszłości, także poczta w innej miejscowośco. Na ten temat mozna dyskutowac bez konca i wyciągac wnioski.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niepokojący sen.

Post autor: danut »

Pan Pająk idzie bardzo daleko w swoich rozważaniach, niektóre z jego teorii nie trzymają się już nauki i wiedzy a są łączone z mitami, które być może coś tam w sobie kryją ale świadczą o pradawnym pojmowaniu, a dziś powinniśmy rozumować już inaczej..
Fanar
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 10, 2016 12:12 am

Re: Niepokojący sen.

Post autor: Fanar »

.
Ostatnio zmieniony pn mar 19, 2018 12:29 am przez Fanar, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”