Wariująca elektronika

Listy forumowiczów i czytelników. Podziel się swoim niezwykłym przeżyciem!
Awatar użytkownika
katarzyna89
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 25, 2014 8:33 am

Re: Wariująca elektronika

Post autor: katarzyna89 »

Hmm, no właśnie chciałabym to jakoś pod kątem fizyki zrozumieć, bo to na bank ma jakieś wytłumaczenie racjonalne chociaż trochę, aczkolwiek ostatnio sytuacja jaka miała miejsce... trudno ja racjonalnie wytłumaczyć. Obudziłam sie przed chłopakiem, pomalowałam i ubrałam, po czym budzę go żeby zrobił mi śniadanie, na co słyszę "5 min". no to siadam i czekam.Patrze na swój telefon 8.18. Po chwili dzwoni jego budzik- 8.23 podnosi telefon, on sie sam wyłącza. Kaśka, włączałaś budzik?- no nieee. No ja tym bardziej nie na godzinę 8.23. I jak to wytłumaczyć?
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Wariująca elektronika

Post autor: danut »

Oczywiście, że nowoczesna fizyka zaczyna już odpowiadać na te zjawiska. Tu  mamy odkrycie Bozonu Higgsa  jako manifestacji pewnego pola kwantowego mającego organizować materię. Tu Zbyszku czym może być ciało eteryczne :)? - Ależ tym polem organizującym nasze ciała. Sprawę dziwności rozwiązuje właśnie fizyka już obecnie i jest bardzo bliska od jej wyjaśnienia. Od czasów Maxwella wiadomo na przykład, że pole elektryczne i pole magnetyczne są przejawami istnienia tego samego pola – elektromagnetycznego.Odkrycie przez niego strumienia indukcji magnetycznej naprowadziło naukowców na wniosek, że nie istnieje monopol ani pojedyncze bieguny pola magnetycznego a pole to jest wszechobecne. Je wciąż podkreślam jest transmitowane z zewnątrz z innego poziomu, bo jesteśmy obrazem :) A spięcia no cóż to już eletro magnetyzmy, naładowania, elektryka co gdzie z czym zaiskrzy i ile wydzieli mocy, czy jakoś tak zawołajcie mądrego fizyka . Był czas, że sama kopałam jak piorun nawet zetknięcie z dużym liściem kwiatka powodowało u mnie wyładowania, obklejałam się łyżkami i widelcami dla żartu - teraz chyba nieco słabnę, lub za dużo się natłuszczam i kremuję hahaha robiąc tym wokół siebie izolację. 
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Wariująca elektronika

Post autor: Ronin »

Jest takie pewne zjawisko, które to dobrze opisuje (oczywiście nie musi to być poprawna opinia)... zjawisko to, to "zidjowacenie"...
Ostatnio zmieniony pn kwie 06, 2015 11:40 pm przez Ronin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Wariująca elektronika

Post autor: Arek 1973 »

Moją żonę "kopie" każdy samochód który dotychczas mieliśmy, dziwi mnie to ponieważ  ani mnie ani  dzieci też się nie uskarżają, podczas ciepłych miesięcy nasila się to ( u żony),  ale my tego nie zauważamy, ma ktoś jakieś wytłumaczenie?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Wariująca elektronika

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="121792" data-time="1428706519">Moją żonę "kopie" każdy samochód który dotychczas mieliśmy, dziwi mnie to ponieważ  ani mnie ani  dzieci też się nie uskarżają, podczas ciepłych miesięcy nasila się to ( u żony),  ale my tego nie zauważamy, ma ktoś jakieś wytłumaczenie?</blockquote>Mnie od dawna nic nie kopie, Tylko, aby słuchać radia bez zakłóceń (zresztą rzadko słucham) muszę trzymać ręką antenę. 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
KoFi
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn maja 02, 2016 11:29 am

Re: Wariująca elektronika

Post autor: KoFi »

Czytałęm kiedyś o abdukcjach i ich symptomach aby je wykryć, jeśli coś ktoś ma lub podejrzewa.
Dobrze pamiętam właśnie o tym że jeśli ktoś był wzięty to jednym z symptomów po takim spotkaniu była wariująca elektronika.
Nie śmiać się z tego bo to jest całkowicie realne i prawdziwe (abdukcje) tak samo realne jak to że wszystkie telefony i cała ta elektronika się zwyczajnie na twoich oczach psuje.
O! odnalazłem - proszę bardzo, punkt 40:
<a href="http://humansarefree.com/2015/01/72-pos ... on.html</a>
A od siebie dodam plik audio który zrobiłem jakiś czas temu bo uważam że to bardzo ważne:
<a href="http://ulub.pl/zjFK189IpR/possible-sign ... adzenia</a>

 
Ronin
Zaangażowany Infranin
Posty: 349
Rejestracja: pt mar 15, 2013 2:53 pm
Kontakt:

Re: Wariująca elektronika

Post autor: Ronin »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="KoFi" data-cid="123561" data-time="1462208650">
Czytałęm kiedyś o abdukcjach i ich symptomach aby je wykryć, jeśli coś ktoś ma lub podejrzewa.
Dobrze pamiętam właśnie o tym że jeśli ktoś był wzięty to jednym z symptomów po takim spotkaniu była wariująca elektronika.
Nie śmiać się z tego bo to jest całkowicie realne i prawdziwe (abdukcje) tak samo realne jak to że wszystkie telefony i cała ta elektronika się zwyczajnie na twoich oczach psuje.
O! odnalazłem - proszę bardzo, punkt 40:
<a href="http://humansarefree.com/2015/01/72-pos ... on.html</a>
A od siebie dodam plik audio który zrobiłem jakiś czas temu bo uważam że to bardzo ważne:
<a href="http://ulub.pl/zjFK189IpR/possible-sign ... adzenia</a>

 
</blockquote>
Aha... No tak... Przecież, że to, to to... chyba, że tamto to to... ale kto to wie ?
hordagoga78
Infrzak
Posty: 53
Rejestracja: pn cze 16, 2014 8:34 am

Re: Wariująca elektronika

Post autor: hordagoga78 »

Ciekawe...
Mysle,ze jest to z pewnoscia naturalna Twoja aura. Na tyle mocna, ze moze "zaginac" rzeczywistosc. Istnieja metody na zbadanie aury czlowieczej - sprobuj tego i daj znac (ponoc na zdjeciach kliszowych mozna zauwazyc takie "kwiatki")...
A powiedz jak spisz? Jakie masz sny? Jakie elementy stale przewijaja sie w Twoich snach? Co pamietasz z nich?
Napisz koniecznie.
Tomy M.
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 21, 2017 4:53 pm

Re: Wariująca elektronika

Post autor: Tomy M. »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Arek 1973" data-cid="121792" data-time="1428706519">
Moją żonę "kopie" każdy samochód który dotychczas mieliśmy, dziwi mnie to ponieważ  ani mnie ani  dzieci też się nie uskarżają, podczas ciepłych miesięcy nasila się to ( u żony),  ale my tego nie zauważamy, ma ktoś jakieś wytłumaczenie?
</blockquote>
 
Buty, przyczyną są podeszwy butów Twojej żony, to wszystko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE I HISTORIE CZYTELNIKÓW”