Problemy podczas snu

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
pidzej20
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 05, 2017 9:31 pm

Problemy podczas snu

Post autor: pidzej20 »

Witam.

Pierwszy raz tutaj pisze, ale nie z byle powodu :) Od dawna mam problemy, nie wiem jak to określić, z sobą podczas snu. Zacznę od tego, że sny mam bardzo intensywne. Takie, że odnoszę wrażenie, że są prawda. Jednak to co się dzieje w nocy że mną niepokoi mnie. Według osób, które ze mną przebywają w nocy zdarza się, że patrzę w okno nagle i podążam wzrokiem na drzwi. Co ciekawe czasem moje koty podobnie robią. Raz powiedziałem znajomemu, że na mieszkaniu jest włamywacz, oczywiście nie pamiętając tego. Ostatnio przez sen wyskoczyłem z łóżka, bo czułem węże i je widziałem. Boję się, ze kiedyś coś sobie zrobię lub komuś. Czy jest jakieś rozwiązanie? I jeszcze jedno. Kiedys obudziłem się na przedpokoju w kołdrze. Domyślam się, że moze to podchodzić pod lunatykowanie, ale ja się tego boję.
Fanar
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 10, 2016 12:12 am

Re: Problemy podczas snu

Post autor: Fanar »

Ale czego się boisz? To jest tylko życie! Lunatykujesz czy nie, wierzysz w coś czy nie - jakie to ma znaczenie? to jest tylko życie.
Gdybyś komuś podpadł też podobnie by to wyglądało (podpadł teraz w tym życiu czy w poprzednim bez względu w co wierzysz - Twoja wiara bądź niewiara - Twoja sprawa!).
Skoro czujesz się dziwnie to jesteś z Nas! (chyba żeś chory :)
...a my już tak mamy bo dawno temu dokonaliśmy wyboru...cóż witaj :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”