Okultyści

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Okultyści

Post autor: Katarzyna_1 »

"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Okultyści

Post autor: danut »

A ci cali Plejadjanie, to nie przypominają Wam tego? :) Najbardziej ta piękna blondynka, z która się kontaktował Meier, która tak jak ja to mówię, ma tyle piękności, co..., no ale może ja nie jestem facetem i to dlatego.. W każdym razie w tych całych przekazach, ja wyczuwam spisek, fałsz, nie wiem jak Wy..?..
Fanar
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 10, 2016 12:12 am

Re: Okultyści

Post autor: Fanar »

A mogłabyś to co piszesz poprzeć droga Danut jakimś dowodem (jakimkolwiek) opartym na współczesnej nauce lub tym co czujesz - ale wtedy napisz że tak czujesz bo w tym momencie tylko gdybasz!
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Okultyści

Post autor: Zbyszek »

Kiedys sluchalem na filmiku  fajna blondynke, mowila ze przyszla na ziemie z kads tam. Fajna byla babka, spodobala mi sie a i to co mowila zgadzalo sie z tym co sam wiem. Az bylem zdziwiony iz tak fajnie opowiadala o wymiarach. Bylo wtedy dla mnie oczywiste iz wie co mowi. Sam jestem stary ziemianin z glinianek wroclawskich  i bez oriona opowiadam podobne historie. Zreszta kazdy tam skads przybyl. Sam orion raczej bez znaczenia , wazniejsze co sie mowi.
Ostatnio zmieniony pn lip 30, 2018 7:31 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”