Reptilianie - kim sa?

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="125111" data-time="1533394725">
Pewnie , że jest jedna nie ma co z tym nawet polemizować ."
 
znawcy prawdy to może w jakis sposób ja przekażcie ?
A słonia pozostawmy sobie...........
</blockquote>
Widziałaś kiedyś trzy prawdy ? ... ja nie .
Od biedy można by się pokusić i stwierdzić , że istnieją opcje trawestacyjne tej prawdy gdyż nasz świat nie jest stały w każdej chwili zachodzą w nim różnego rodzaju zmiany ... jedne cykliczne ... drugie nieodwracalne .
Opcja ze słoniem pokazuje tylko jacy jesteśmy ''tępi'' w odkrywaniu kolejnych puzzli ''układanki'' .  
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Hybrid" data-cid="125113" data-time="1533396277">
Widziałaś kiedyś trzy prawdy ? ... ja nie .
Od biedy można by się pokusić i stwierdzić , że istnieją opcje trawestacyjne tej prawdy gdyż nasz świat nie jest stały w każdej chwili zachodzą w nim różnego rodzaju zmiany ... jedne cykliczne ... drugie nieodwracalne .
Opcja ze słoniem pokazuje tylko jacy jesteśmy ''tępi'' w odkrywaniu kolejnych puzzli ''układanki'' .  
</blockquote>
Opcja ze słoniem pokazuje tylko jacy jesteśmy ''tępi'' w odkrywaniu kolejnych puzzli ''układanki'' .
 
nie wiem na ile jesteśmy "tepi" ale np ja już nie odkrywam a więc nie szukam kolejnych puzzli " układanki" uważam że nie ma to sensu.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Maria" data-cid="125114" data-time="1533414769">
Opcja ze słoniem pokazuje tylko jacy jesteśmy ''tępi'' w odkrywaniu kolejnych puzzli ''układanki'' .
 
nie wiem na ile jesteśmy "tepi" ale np ja już nie odkrywam a więc nie szukam kolejnych puzzli " układanki" uważam że nie ma to sensu.
</blockquote>
Takie podejście do sprawy nie jest rozwiązaniem ... jest to poddanie się całkowicie otaczającej nas rzeczywistości ... mówiąc króciutko wyrażasz akt absolutnej kapitulacji ... nie interesuje Cię co będzie jutro bądż pojutrze ... poddałaś się systemowi . 
Tak rozumiem Twój napisany post .
Jest to błędne podejście do nadchodzących czasów obecnej geopolityki jak i nadchodzących zjawisk fizycznych z kosmosu ... które są cykliczne , powtarzalne ... a stwarzają olbrzymie zagrożenie dla naszej dość rozwiniętej technicznie cywilizacji .  
Ostatnio zmieniony pt sie 17, 2018 10:21 am przez Hybrid, łącznie zmieniany 1 raz.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Maria »

Jest to błędne podejście do nadchodzących czasów obecnej geopolityki jak i nadchodzących zjawisk fizycznych z kosmosu ... które są cykliczne , powtarzalne ... a stwarzają olbrzymie zagrożenie dla naszej dość rozwiniętej technicznie cywilizacji .  "
 
 
jeśli są cykliczne a więc powtarzalne......co człowiek może zrobić?
zminimalizować zagrożenie ?
zmobilizować się i co dalej.....?
z tego co widzimy / pozostałości dawnej cywilizacji/ i inne ginęły a jednak człowiek przetrwał i zaczął od nowa.....widocznie taki program tu obowiązuje....
selekcja
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Katarzyna_1 »

Witam Wszystkich, którzy tu jeszcze czasami zaglądają.Mario czy znalazł się Andrzej58?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Hybrid
Infranin
Posty: 201
Rejestracja: pt gru 28, 2012 7:37 pm

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Hybrid »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="125117" data-time="1534955045">
Witam Wszystkich, którzy tu jeszcze czasami zaglądają.Mario czy znalazł się Andrzej58?
</blockquote>
No ! , witam ''lunaparczynkę'' po niebagatelnej przerwie ... a , ty dalej szukasz Pana Andrzeja 58 ... na pewno ''rozkminił'' już Manuskrypt Wojnowicza ... rozszyfrował rozkład tuneli pod Zamkiem Ksiądz ... poszukiwany jest w całej Galaktyce . 
Pisz cosik ciekawego ... Pozdrówka . 
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Reptilianie - kim sa?

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Katarzyna_1" data-cid="125117" data-time="1534955045">
Witam Wszystkich, którzy tu jeszcze czasami zaglądają.Mario czy znalazł się Andrzej58?
</blockquote>
Witaj Kasiu
Nie ma żadnych wiadomośći o Andrzeju58
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”