Esoteric Agenda PL

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Esoteric Agenda PL

Post autor: Niekwestionowany96 »

Film jest tu od maja a ja dopiero teraz go obejrzałem :). Było warto poświęcić troche wolnego a może i nawet nie wolnego czasu aby obejrzeć ten film.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Infinity
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 12, 2008 7:34 pm
Kontakt:

Re: Esoteric Agenda PL

Post autor: Infinity »

Obejrzałem całe naprawde warto
Awatar użytkownika
Ariadna
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 12:36 pm
Kontakt:

Re: Esoteric Agenda PL

Post autor: Ariadna »

Wczoraj obejrzalam do konca i naprawde zakonczenie b. pozytwne. Najpierw dostajesz psychozy ze strachu a na koncu mowia ci ze jednak nie ma sie czego bac :D



Jednak nie calkiem zgadzam sie z trescia filmu. Niby mowia ze wszystko we wrzechswiecie jest ze soba polaczone itp. ale jednak sposob myslenia Illuminatow (ziemia jest wazniejsza niz ludzie, rosliny, zwierzeta maja odzyskac swoje terytorium) uwazaja za debilizm i smieja sie ze "Kamien mialby byc tak samo wazny jak czlowiek". Troszke przecza sami sobie. Wedlug mnie planeta jest wazniejsza iz gatunek ludzki. Jestesmy jedynie jednym z wielu gatunkow ssakow, inteligentni ale do przetrwania planety niepotrzebni. W nowym filmie "Dzien, w ktorym zatrzymala sie ziemia", Reeves mowi cos takiego - "Jesli zatrzyma sie Ziemia, ludzkosc zginie, ale jesli ludzkosc zginie, Ziemia bedzie krecic sie dalej." I to sa b. madre slowa ukazujace iz ludzie nie sa potrzebni planecie ale planeta jet potrzebna nam.



Pozatym plaskorzezbe ktora pokazuja wraz z podpisem "Gaia - Matka Ziemia", to zadna Gaia tylko wizerunek demona Lilith.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”